Ogłoszenia Urzędu Miasta
  • wersja standardowa
  • Wersja kontrastowa

397 uczestników Biegu Puszcza Run 2015

W niedzielę 24.05.2015 r. w Puszczy Dulowskiej odbył się bieg Puszcza Run 2015, zorganizowany przez Trzebińskie Centrum Kultury w Trzebini. Pomimo deszczowej pogody na starcie biegu stanęło 397 zawodników.

W biegu głównym przewidziano kategorie open kobiet i mężczyzn oraz kategorie dla mieszkańców okolicznych miejscowości. Jako pierwszy na linię mety przybiegł Pavlo Veretskiy z Ukrainy, a jako drugi jego rodak, Ruslan Savchuk. Obaj osiągnęli dużą przewagę nad pozostałymi biegaczami: 10 kilometrów trasy pokonali w 32 minuty i - odpowiednio - 16 oraz 19 sekund. Trzeci na mecie był Robet Zielonka z czasem 35:30. Wśród uczestniczących w biegu kobiet najlepsza była Agnieszka Cader z Zabierzowa, która uzyskała czas 37:10 i zajęła ogółem 5 miejsce. Zobacz wyniki biegu.

Organizatorzy na przełom września i października zapowiedzilei kolejną imprezę biegową "Chechło Run 2015" - impreza ta po raz pierwszy została odbyła się w ubiegłym roku i odniosła ogromny sukces, a na starcie pojawiło się prawie 300 zawodników. Informacje na ten temat będzie można znaleźć na stronie Trzebińskiego Centrum Kultury http://www.tck.trzebinia.pl/

Gratulujemy zwycięzcom i już dziś zapraszamy wszystkich pasjonatów na kolejne imprezy biegowe w Trzebini.

Utworzono: 25 maj 2015