Biuletyn Informacji Publicznej
RSS
Załatw sprawę w Urzędzie
Ogłoszenia Urzędu Miasta
  • wersja standardowa
  • Wersja kontrastowa

Trzebinia w sercu, czyli bądźmy dumni z naszej gminy!

Pochodzisz z gminy Trzebinia, lecz w niej nie mieszkasz? Pracujesz tu albo działasz? A może mieszkasz od urodzenia i nie planujesz tego zmieniać?  Jedno jest pewne – Trzebinię masz w sercu!

Grafika przedsawia logo akcji Trzebinia w sercu

 

- Nieprzypadkowo z naszą akcją wystartowaliśmy w święto zakochanych. Chcemy podkreślać znacznie lokalnego patriotyzmu, chwalić się naszą małą ojczyzną i zaangażować każdego, kto w jakikolwiek sposób jest związany z naszą gminą, zostawił tu cząstkę siebie, a Trzebinię nosi w sercu. Zaplanowaliśmy w tym roku wiele ciekawych przedsięwzięć związanych z naszą akcją, do współudziału zapraszamy wszystkich zainteresowanych! – zachęca inicjator akcji Jarosław Okoczuk, zastępca burmistrza Trzebini odpowiadający m.in. za promocję gminy.

 

Inicjatywa „Trzebinia w sercu” wystartowała 14 lutego. Wszyscy, którzy tego dnia przyszli na walentynkowe seanse do gminnego kina Sokół, otrzymali specjalną przypinkę z logiem akcji. Równocześnie na facebooku gminy Trzebinia wystartował konkurs w którym wygrać można było upominki promocyjne.

 

- Motyw „Trzebini w sercu” będzie towarzyszył wielu wydarzeniom organizowanym przez urząd i gminne instytucje jak TCK czy biblioteka, także tym związanym z obchodami świąt narodowych. W tym roku świętujemy także stulecie Niepodległej – a patriotyzm lokalny jest częścią prawdziwego i radosnego patriotyzmu, czyli miłości do własnego kraju. Ale chcemy także, aby w naszą inicjatywę włączyli się wszyscy zainteresowani mieszkańcy i inne osoby emocjonalnie związane z Trzebinią  – wyjaśnia Jarosław Okoczuk.

 

O akcji:

Nazwa i symbol akcji „Trzebinia w sercu” nawiązują do kształtu popularnego trzebińskiego akwenu – Balatonu, który w tym roku zostanie otwarty w nowej odsłonie. Balaton zwany jest „sercem Trzebini” i jest jednym z symboli gminy, a dzięki przebudowie ma szansę stać się jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc rekreacji w całym regionie.

 

Materiały graficzne związane z akcją są ogólnodostępne (do pobrania poniżej), a udziału w akcji – która ma charakter społeczny – nie trzeba w żaden sposób formalnie zgłaszać.

 

W przypadku chęci innego zaangażowania w akcję prosimy o kontakt z Wydziałem Promocji, Współpracy z Zagranicą, Sportu i Turystyki Urzędu Miasta w Trzebini - tel. 32 71 11 084 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Materiały graficzne do pobrania (kliknięcie w link lub obrazek powoduje otwarcie pliku w pełnym rozmiarze w nowym oknie):

  • Zasady stosowania znaku "Trzebinia w sercu" - plik .pdf
  • wersja podstawowa loga - format .pdf
  • wszystkie wersje loga wektorowo [.cdr] - prosimy o kontakt na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
  • wersja podstawowa w formacie .jpg:

Trzebinia w sercu logo podstawowe m

wersja podstawowa w formacie .png:

Trzebinia w sercu logo do Internetu

wersja achromatyczna .jpg:

Trzebinia w sercu achromatyczne m 

wersja jednobarwna [CMYK]:

  Trzebinia w sercu logo niebieskie CMYK m 

wersja jednobarwna [RGB]:

Trzebinia w sercu logo niebieskie m

wersja jednobarwna [CMYK]:

Trzebinia w sercu logo pomarańczowe CMYK m

wersja jednobarwna [RGB]:

Trzebinia w sercu logo pomarańczowe m

 

Utworzono: 14 luty 2018
luty 2018
P W Ś C Pt S N
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4

 

GMINA TRZEBINIA
ul. Marszałka Piłsudskiego 14
32 - 540 Trzebinia
NIP:  628-226-01-22

URZĄD MIASTA W TRZEBINI
tel. 32 6121 227, fax: 32 6121 147
Godziny pracy: 
pn., śr., czw. 7.30 - 15.30 
wtorek: 7.30 - 17.00
piątek: 7.30 - 14.00