• wersja standardowa
  • Wersja kontrastowa
Aktualności

małopolska
Twój czas na biznes?!

Zachęcamy do udziału w projekcie mającym na celu rozwijanie przedsiębiorczości w powiatach: chrzanowskim, olkuskim, oświęcimskim i wadowickim. Jedyny dotacyjny na terenie Małopolski Zachodniej udzielający bezzwrotnych dotacji na rozwój przedsiębiorczości dla osób pow. 30 roku życia.

 

żółty talerz
Zapowiedź kolejnej edycji "Żółtego talerza"

Jest milion! Tyle posiłków przygotował dla dzieci od września program Żółty Talerz. Będzie kolejna edycja programu!

 

praktyki w NIemczech
Język niemiecki w praktyce

Trwa nabór do V edycji międzynarodowego projektu „Praktyki w Niemczech”. Uczestnikiem może być każdy, w wieku 18–35 lat, z wykształceniem co najwyżej średnim, jeżeli tylko nie pracuje i chciałby zdobyć doświadczenie zawodowe - zgłoście się!

 

polska wieś
Konkurs dotyczący polskiej wsi

Fundacja na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa we współpracy z Wydawnictwem Naukowym Scholar ogłosiła IX edycję konkursu „Polska wieś – dziedzictwo i przyszłość”. Patronat honorowy nad konkursem objął Polski Komitet ds. UNESCO.

 

pup
Zawodowa przygoda w Niemczech lub Hiszpanii!

Masz 18-35 lat, jesteś bezrobotny i marzysz o przeżyciu zawodowej przygody za granicą? Przyjdź na spotkanie w Powiatowym Urzędzie Pracy w Chrzanowie w czwartek 29.06.2017 r. o godzinie 10.00, a dowiesz się jak je spełnić. Zostań uczestnikiem projektu „Przekraczamy granice. Push the limits”.

 

cel praca
Przystąp do projektu „Wprowadzam zmiany…”

Firma WYG Consulting Sp. z o.o., w partnerstwie z Małopolskim Związkiem Pracodawców LEWIATAN realizuje obecnie projekt outplacementowy finansowany ze środków UE, skierowany do pracowników przewidzianych do zwolnienia, zagrożonych zwolnieniem z pracy, osób zwolnionych oraz odchodzących z rolnictwa.

 

sniadanie biznes
Spotkanie na śniadanie

Fundacja Szansa na Rozwój zaprasza na „Biznes na Śniadanie 2.0, które odbędzie się 31.05.2017 r. o godzinie 8:30 w Restauracji Stary Młyn w Trzebini przy ulicy M.Piłsudskiego 21.

 

projekt mowes
Dołącz do projektu

Do 2 czerwca 2017 r. trwa nabór na trwa IV nabór dokumentów rekrutacyjnych grup inicjatywnych złożonych z osób fizycznych lub prawnych (w tym Jednostek Samorządu Terytorialnego) zainteresowanych pozyskaniem dotacji na utworzenie/przystąpienie do przedsiębiorstwa społecznego. 

 

Zdjęcie przedstawia dziedziniec w Żywcu
Piękno polskich miast nocą

1 kwietnia 2017 r. odbędzie się w Atlanta City Hall (ratusz miejski Atlanty) wernisaż, otwierający wystawę „Fall in love with Poland by night”. Organizatorem wystawy jest Polski Klub w Atlancie, który w ten sposób chce przybliżyć Polskę i jej piękno Amerykanom. Pojawia się tu akcent związany z Trzebinią, ponieważ jedno z prezentowanych zdjęć przedstawia pałac w Młoszowej.

Grafika przedstawia tytuł projektu
Wolontariat seniorów w Małopolsce

Informujemy o projekcie Stowarzyszenia Regionalne Centrum Wolontariatu w Krakowie, skierowanym do osób w wieku 60+, zamieszkujących teren województwa małopolskiego.

eneris
II edycjia Programu Grantowego ENERIS

Programu Grantowy ma na celu zaangażowanie mieszkańców gminy Trzebinia do wspólnej pracy na rzecz poprawy środowiska naturalnego najbliższej okolicy – osiedla, dzielnicy, miasta, gminy

 

małopolska
Piłka nożna i rower sposobem na wakacyjną nudę

Województwo Małopolskie ogłosiło dwa konkursy, które mają propagować aktywność fizyczną, szczególnie wśród dzieci i młodzieży oraz zachęcać mieszkańców regionu do zdrowego stylu życia.

 

logo innovator
Program Innovator

Konkurs organizuje Centrum Transferu Technologii Politechnika Krakowska w ramach projektu Enterprise Europe Network przy współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego.

Małopolska
Małopolski Festiwal Innowacji

Bądź częścią największego święta innowacji – zostań partnerem MFI 2017.

 

ARMiR
Szkolenie dla rolników

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, zaprasza rolników na szkolenie na temat płatności w 2017 roku.

USA projekt
Amerykański Most Innowacji PLUS!

Projekt został stworzony by wspierać Małe i Średnie Przedsiębiorstwa z terenu Małopolski w ich promocji na rynku amerykańskim.

 

sierpień 2017
P W Ś C Pt S N
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

 

GMINA TRZEBINIA
ul. Marszałka Piłsudskiego 14
32 - 540 Trzebinia
NIP:  628-226-01-22

URZĄD MIASTA W TRZEBINI
tel. 32 6121 227, fax: 32 6121 147
Godziny pracy: 
pn., śr., czw. 7.30 - 15.30 
wtorek: 7.30 - 17.00
piątek: 7.30 - 14.00