• wersja standardowa
  • Wersja kontrastowa

I i III miejsce na Międzynarodowym Turnieju Unihokeja

W miniony weekend (21 - 22.03.2015 r.) w Orzyszu odbył się Międzynarodowy Turniej Unihokeja „Orzysz Cup 2015”, rozgrywany w czterech kategoriach wiekowych. W rywalizacji dziewcząt znakomite rezultaty odniosły zawodniczki z PUKS Trzebinia.

Trzebinianki w kategorii juniorek młodszych pokonały wszystkie zespoły i zdobyły I miejsce. Zwyciężyły m.in. drużynę ze stolicy Łotwy – Rigas Lauvas i naszego kraju – UKS Orlęta Warszawa. Najlepszą zawodniczką turnieju w tej kategorii wybrano Maję Masztaler.

Wyniki:

• PUKS Trzebinia - Rigas Lauvas  6:2
  • PUKS Trzebinia - UKS Orlęta Warszawa 2:0
  • PUKS Trzebinia - Tervete   4:0
  • PUKS Trzebinia - UKS Gródek   3:2
  • PUKS Trzebinia - UKS Jedynka Orzysz  4:2

W kategorii młodziczek wystąpiło 8 zespołów podzielonych na 2 grupy. PUKS TRZEBINIA zajął 2 miejsce w Grupie A i w półfinale trafił na późniejszego zwycięzcę turnieju – Rigas Lauvas. Młode zawodniczki z Trzebini dzielnie walczyły, ale musiały uznać wyższość Łotyszek. W meczu o 3 miejsce zagrały jednak bardzo dobrze i zasłużenie wygrały z zespołem Noletu. Najlepszą bramkarką turnieju w kategorii młodziczek została wybrana Roksana Skrzypkowska.

• PUKS Trzebinia - LUKS Nolet Żabi Róg  3:1

Skład PUKS Trzebinia: Magdalena Michaliszyn, Katarzyna Zając, Maja Masztaler, Natalia Pastusińska, Ewelina Turek, Patrycja Lasoń, Aneta Szmyd, Patrycja Ludwiczak, Roksana Skrzypkowska, Weronika Pabis, Natalia Zych, Karina Skrzypkowska, Karolina Kurdziel, Natalia Stepowska, Martyna Bigaj, Natalia Smoleń, Krystyna Agafon, Wiktoria Smoleń.

Naszym zawodniczkom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów sportowych.