• wersja standardowa
  • Wersja kontrastowa

Awans do finałów Mistrzostw Polski w unihokeju

W dniach 14-15.02.2015 r. w Zielonce koło Warszawy odbył się półfinał Mistrzostw Polski w unihokeju w kategorii juniorek młodszych. W gronie sześciu zespołów, grających systemem „każdy z każdym”, świetnie zaprezentowały się zawodniczki PUKS Trzebinia, które wywalczyły awans do finałów ze znakomitym bilansem czterech wygranych i remisem.

Trzebinianki wysoko pokonały drużyny z Warszawy, Niechanowa i Babimostu, a także gospodynie zawodów – „Dzikie Gęsi Zielonka”. Decydujący mecz odbył się na koniec turnieju pomiędzy „Trzebinią” a „Podhalem Nowy Targ”. Spotkanie było bardzo zacięte i wyrównane. W ostatniej tercji góralki prowadziły już 3:1, ale Trzebinianki nie poddały się i w odstępie kilku minut zdobyły 3 bramki wychodząc na prowadzenie. Niestety, na 20 sekund przed końcem meczu, przeciwniczki doprowadziły do remisu, który dzięki lepszemu bilansowi bramek dał im pierwsze miejsce w turnieju.

Do najlepszej szóstki turnieju wybrano 2 zawodniczki z Trzebini: Maję Masztaler i Ewelinę Turek.