• wersja standardowa
  • Wersja kontrastowa

Wyniki mistrzostw wojewódzkich w lekkoatletyce

W Miningu Lekkoatletycznym - HALOWYCH MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO MŁODZIKÓW, II DZIECI STARSZYCH i DZIECI MŁODSZYCH, rozegranych 14.02.2016 r. na Hali Sportowej w Brzeszczach, wzięli udział również młodzi sportowcy z Trzebini.

 

Organizatorem Mitingu był Małopolski Związek Lekkiej Atletyki.

 

WYNIKI:
 
Pchnięcie kulą K dziewczęta st. (2 kg)
3. Przytulska Daria 03 OLA Kraków 7.57
6. Kowal Ewa 04 OLA Kraków 5.87
7. Kuchta Kamila 04 OLA Kraków 5.38
 
Pchnięcie kulą M chłopcy st. (4 kg)
2. Śnieżek Krystian 04 OLA Kraków 7.23
3. Pulnar Szymon 04 OLA Kraków 6.26
4. Marcela Wojciech 03 OLA Kraków 5.54
5. Pytlik Marcel 03 OLA Kraków 5.51
 
Pchnięcie kulą M młodzicy (5 kg)
4. Charchut Michał 02 OLA Kraków 6.41
 
Skok wzwyż K
(dzieci starsze rocznik 2003/2004)
2. Staroń Emilia 04 OLA Kraków 1.15
 
Skok wzwyż M
(dzieci starsze rocznik 2003/2004)
5. Juszczak Mateusz 04 OLA Kraków 1.20
 
Skok w dal M
Dzieci starsze (rocznik 2003/2004)
8. Pasoń Kamil 04 OLA Kraków 4.00
 
Skok w dal M
(dzieci młodsze - rocznik 2005 i mniej)
2. Martyniak Igor 05 OLA Kraków 3.77
5. Kaczara Maciej 05 OLA Kraków 3.40
11. Zwoliński Jakub 05 OLA Kraków 2.95
 
Skok w dal K
(dzieci starsze 2003/2004)
7. Agafon Krystyna 03 OLA Kraków 4.08
15. Jaśko Wiktoria 04 OLA Kraków 3.38
16. Szklarczyk Julita 03 OLA Kraków 3.36
18. Głogowska Aleksandra 04 OLA Kraków 3.20
 
60 m K seria VIII (II miejsce w swojej serii AGAFON KRYSTYNA)
1.Firek Magdalena 03 UKS Polfin Oświęcim 9.34
2. Agafon Krystyna 03 OLA Kraków 9.58
3. Bałła Weronika 04 KU AZS PWSZ Tarnów 9.70
4. Rączka Roksana 04 LKS Brzezina Osiek 9.74
5. Wicher Roksana 03 UKS Sokół Zator 9.98
6. Popiel Nikola 03 SKS Kusy Kraków 10.05
 
60 m K seria XV (VI miejsce w serii KAROLINA COGIEŁ)
1. Zając Justyna 00 KS CracoviA 1906 Kraków 8.55
2. Manik Aleksandra 00 AZS-AWF Kraków 8.69
3. Skóra Karolina 98 KS CracoviA 1906 Kraków 8.69
4. Kazek Ilona 89 KS CracoviA 1906 Kraków 9.01
5. Zawadzka Natalia 00 MKS Tempo Kęty 9.19
6. Cogiel Karolina 01 OLA Kraków 9.74
 
60 m M seria VI (V miejsce w swojej serii KAMIL PASOŃ)
1 Łyczkowiec Mirosław 03 KU AZS PWSZ Tarnów 8.70
2 Kocęba Piotr 04 LKS Brzezina Osiek 8.96
3 Czechowski Jakub 03 SKS Kusy Kraków 9.09
4 Suder Alan 04 SKS Kusy Kraków 9.32
5 Pasoń Kamil 04 OLA Kraków 9.33
6 Ciesielski Oliwier 04 SKS Kusy Kraków 10.08
7 Kowalczyk Tymoteusz 03 UKS Brzeszcze 10.82
 
60 m seria VIII (III miejsce w swojej serii KAMIL SZUBA)
1 Jamróz Paweł 05 UKS Polfin Oświęcim 9.77
2 Jarosz Krzysztof 05 UKS Sokół Zator 10.21
3 Szuba Kamil 05 OLA Kraków 10.45
4 Barczyk Jakub 05 OLA Kraków 10.86
5 Matusiak Norbert 05 OLA Kraków 10.96
6 Byczek Piotr 05 OLA Kraków 11.33

 

mityn 1

 

Więcej zdjęć i filmów z zawodów na fanpage programu:

 

Lekkoatletyka dla każdego - Trzebinia
https://www.facebook.com/Lekkoatletyka-dla-Każdego-Trzebinia-834086456669347/

KS Start Trzebinia
https://www.facebook.com/KS-START-Trzebinia-1615858945294915/

 

Informacja przesłana przez Koordynatora programu Lekkoatletyka dla każdego

 

grudzień 2017
P W Ś C Pt S N
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Zbliżające się wydarzenia

 

GMINA TRZEBINIA
ul. Marszałka Piłsudskiego 14
32 - 540 Trzebinia
NIP:  628-226-01-22

URZĄD MIASTA W TRZEBINI
tel. 32 6121 227, fax: 32 6121 147
Godziny pracy: 
pn., śr., czw. 7.30 - 15.30 
wtorek: 7.30 - 17.00
piątek: 7.30 - 14.00