• wersja standardowa
  • Wersja kontrastowa

Manhattan Trzebinia zdobywcą Pucharu Prezydenta Katowic

Na kompleksie sportowym "Słowian" w Katowicach odbył się w dniu 23.04.2016 r. Turniej Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Prezydenta Miasta Katowice. W zawodach wystąpił Manhattan Trzebinia, zajmując I miejsce.

W pojedynkach eliminacyjnych trzebiński klub pokonał ekipę Gliwic 3 - 2 (Stojewski 1, Tryfanow 1, Jędrzejczyk Sz. 1) oraz Tramwaje Śląskie 3 - 1 (Jędrzejczyk Sz. 2, TRyfanow 1), natomiast w meczu finałowym pokonał PKM Katowice 5 - 2 (Jędrzejczyk Sz. 2, Nietrzebka 1, Jędrzejczyk D. 1, Tryfanow 1) i tym samym powtórzył sukces z ubiegłego roku, zajmując I miejsce.

Dodatkowo zawodnicy Manhattanu otrzymali wyróżnienia indywidualne: Krzysztof Proksa został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju a Szymon Jędrzejczyk najlepszym zawodnikiem.