• wersja standardowa
  • Wersja kontrastowa

II Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora TCK

11.11.2016 r. na Orliku w Młoszowej odbył się II Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Trzebińskiego Centrum Kultury Adama Potockiego.

zawody Manhattan 11.11.2016

W zawodach wystartowało 6 zespołów: TS Fablok Oldboys, ZWM Wodna Trzebinia, Grammer Sosnowiec, Magic Sport Libiąż, Solidex Chełmek, Manhattan Trzebinia. Najlepszym zespołem turnieju został zespół Manhattan Trzebinia który pokonał w finale Solidex Chełmek 4 - 1. W meczu o 3 miejsce Magic Sport Libiąż pokonał Grammer Sosnowiec 4 - 0.

Najlepszym bramkarzem turnieju został Robert Kaczara (Solidex), królem strzelców został Rafał Szkółka 5 goli (Magic Sport) a najlepszym zawodnikiem Miłosz Szlufik (Manhattan). Nagrodę Fair Play otrzymał zespół TS Fablok Oldboys. Dodatkowo wyróżnienia otrzymali najlepsi gracze poszczególnych ekip: Jarosław Pieprzyca, Dawid Bielawa, Piotr Lizończyk, Bogdan Zemanek, Damian Turek, Dariusz Wilczak.

Skład Manhattanu : Proksa Krzysztof, Stojewski Piotr, Tryfanów Sebastian, Mądry Jarosław (1), Nietrzebka Marek (1), Skrzypkowski Mirosław, Jędrzejczyk Dariusz, Klimczak Tomasz, Szlufik Miłosz (4), Pieprzyca Jarosław (2), Szybalski Piotr, Pląder Marcin, Papiernik Janusz.

Informacja przekazana przez kierownika drużyny Manhattan Trzebinia - Michała Papiernik.