SKŁAD RADY MIASTA TRZEBINI W LATACH 2006 - 2010

 

 

Przewodniczący: Aleksander NOWAK


Wiceprzewodniczący: Anatol OKOCZUK

 

Wiceprzewodniczący: Zbigniew DUDA

 

RADNI:

Alicja Antoń
Małgorzata Bigaj
Grzegorz Boryczko
Franciszek Brzózka
Dorota Dindorf
Zbigniew Duda
Emil Godyń
Józef Dziedzic
Benedykt Jagiełło
Włodzimierz Korczyński

Aleksander Nowak

Anatol Okoczuk
Andrzej Pypno
Ewa Siemek
Stanisław Starczynowski
Zdzisław Ścigaj
Jacek Woch
Franciszek Wołoch
Stanisław Szczurek
Waldemar Wszołek
Grzegorz Żuradzki

 

 

Biuro Rady Miasta Trzebini
ul. J. Piłsudskiego 14a, pokój nr 6, tel. 32 612 12 57
Naczelnik - Halina Chrapka

Korespondencję do Biura Rady Miasta należy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

 

 

 

Komisja Rewizyjna
1. Włodzimierz Korczyński
2. Grzegorz Boryczko
3. Zdzisław Ścigaj
4. Franciszek Brzózka
5. Emil Godyń
6. Alicja Antoń
7. Waldemar Wszołek

 

Komisja Budżetu i Finansów
1. Małgorzata Bigaj
2. Andrzej Pypno
3. Józef Dziedzic
4. Franciszek Wołoch
5. Waldemar Wszołek
6. Dorota Dindorf

7. Stanisław Szczurek

 

Komisja Ochrony Środowiska, Rolnictwa, Leśnictwa oraz Przeciwdziałania i Zwalczania Zagrożeń i Klęsk Żywiołowych
1. Grzegorz Boryczko
2. Benedykt Jagiełło
3. Stanisław Starczynowski
4. Jacek Woch
5. Grzegorz Żuradzki
6. Józef Dziedzic
7. Ewa Siemek

 

Komisja Prawa i Samorządu
1. Zdzisław Ścigaj
2. Józef Dziedzic
3. Zbigniew Duda
4. Andrzej Pypno

 

Komisja Rozwoju Gospodarczego i Inwentaryzacji
1. Waldemar Wszołek
2. Franciszek Wołoch
3. Ewa Siemek
4. Alicja Antoń
5. Emil Godyń
6. Grzegorz Żuradzki
7. Franciszek Brzózka
8. Jacek Woch
9. Zdzisław Ścigaj

 

Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
1. Dorota Dindorf
2. Małgorzata Bigaj
3. Włodzimierz Korczyński
4. Benedykt Jagiełło
5. Andrzej Pypno
6. Franciszek Brzózka
7. Franciszek Wołoch
8. Stanisław Starczynowski

9. Stanisław Szczurek

 

Komisja Ochrony Zdrowia, Rodziny, Pomocy Społecznej i Przeciwdziałaniu Bezrobociu
1. Stanisław Starczynowski
2. Zbigniew Duda
3. Józef Dziedzic
4. Emil Godyń
5. Alicja Antoń
6. Jacek Woch