Przewodniczący Rady Miasta: Waldemar Wszołek

Wice-przewodniczący: Marek Harwes

Wice-przewodniczący: Jacek Woch

SKŁAD RADY MIASTA TRZEBINI VIII Kadencji:

RADNI:

Adamczyk Bożena
Brzózka Mariusz
Dębiec Barbara
Dziedzic Józef
Gruszczyński Andrzej
Hajduk Wojciech
Harwes Marek
Henc Halina
Jasic Paweł
Jarczyk Teresa
Kokoszka Marian
Kurdziel Jarosław
Majewska Katarzyna
Mendyk Robert
Piszczek Tomasz
Siemek Janusz
Skowronek Marta
Szybalski Piotr
Woch Jacek
Wszołek Waldemar
Żuradzki Grzegorz

 

Biuro Rady Miasta Trzebini
Rynek 18 (II pietro), tel. 32 61 21 257, Kierownik - Halina Chrapka

Korespondencję do Biura Rady Miasta należy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

eSesja TrzebiniaPorządek obrad, rejestr uchwały i protokoły są dostępne na stronie trzebinia.esesja.pl

 

 

KOMISJE RADY MIASTA:

Komisja Rewizyjna

Józef Dziedzic- przewodniczący
Bożena Adamczyk- wiceprzewodnicząca
Andrzej Gruszczyński- sekretarz
Barbara Dębiec
Halina Henc
Paweł Jasic
Jarosław Kurdziel

Komisja Budżetu i Finansów

Andrzej Gruszczyński - przewodniczący
Grzegorz Żuradzki - wiceprzewodniczący
Katarzyna Majewska- sekretarz
Barbara Dębiec
Józef Dziedzic
Wojciech Hajduk
Marek Harwes
Halina Henc
Marian Kokoszka
Jarosław Kurdziel
Rober Mendyk

Komisja Prawa i Ochrony Środowiska

Tomasz Piszczek - przewodniczący
Marian Kokoszka - wiceprzewodniczący
Marta Skowronek-  sekretarz
Halina Henc
Janusz Siemek

Komisja Edukacji i Kultury

Katarzyna Majewska - przewodniczący
Piotr Szybalski - wiceprzewodniczący
Barbara Dębiec – sekretarz
Halina Henc
Mariusz Brzózka
Rober Mendyk
Marta Skowronek
Jacek Woch

Komisja Zdrowia, Sportu, Rekreacji i Spraw Socjalnych

Katarzyna Majewska - przewodniczący
Piotr Szybalski - wiceprzewodniczący
Barbara Dębiec – sekretarz
Halina Henc
Mariusz Brzózka
Rober Mendyk
Marta Skowronek
Jacek Woch

Komisja Rozwoju Gospodarczego i Przedsiębiorczości

Grzegorz Żuradzki- przewodniczący
Jarosław Kurdziel- wiceprzewodniczący
Janusz Siemek- sekretarz
Bożena Adamczyk
Józef Dziedzic
Andrzej Gruszczyński
Halina Henc
Marian Kokoszka
Waldemar Wszołek

 

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji

Teresa Jarczyk- przewodnicząca
Wojciech Hajduk- wiceprzewodniczący
Tomasz Piszczek- sekretarz
Rober Mendyk

 

Komisja Statutowa - Komisja doraźna Rady Miasta
Józef Dziedzic
Teresa Jarczyk
Tomasz Piszczek
Waldemar Wszołek
Jacek Woch