OGŁOSZENIE BURMISTRZA MIASTA TRZEBINI

W związku z trwającym wyłożeniem do publicznego wglądu projektu Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Trzebinia wraz z prognozą oddziaływania na środowisko, o którym informowałem w ogłoszeniu z dnia 12.08.2020 r.
przypominam, że
uwagi do projektu mogą być wnoszone do dnia 08 października 2020 r. (włącznie) w formie: papierowej lub elektronicznej, w tym za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej na adres internetowy urzędu (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub wydziału architektury i urbanistyki (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), lub przez ePUAP adres skrytki:/o016h2whpo/skrytka)

Wyłożenie projektu odbywa się w dniach w dniach od 19 sierpnia 2020 r. do 17 września 2020 r. (włącznie) w siedzibie Urzędu Miasta w Trzebini przy ul. Narutowicza 10 (II piętro, pokój nr 12), w godz. pon. – czw. od 900 – 1400 oraz pt. 900 – 1300. Projekt studium jest zamieszczony na stronie internetowej urzędu oraz w BIP.

Aby zapoznać się z projektem w wersji tradycyjnej należy zgłosić się do pok. nr 2 na I piętrze (dziennik podawczy w budynku przy ul. Narutowicza 10) i ustalić telefonicznie kontakt z pracownikiem. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziecie Państwo pod adresem: https://trzebinia.pl/aktualnosci/miasto-i-gmina/8152-uwaga-zmieniaja-sie-zasady-obslugi-w-urzedzie.

Trzebinia, dnia 27.08.2020 r.

Burmistrz Miasta Trzebini