Burmistrz Miasta Trzebini ogłasza nabór kolonistów i opiekunów na wyjazd wakacyjny w ramach współpracy między Gminą Trzebinia a Billy-Montigny we Francji.

Warunki, które musi spełniać uczestnik wyjazdu:

- wiek 14-18 lat /roczniki 1994-1998/,

- mieszkający na stałe w gminie Trzebinia,

- osiągający dobre wyniki w nauce, sporcie lub innych dziedzinach,

- nie korzystający wcześniej z wymiany wakacyjnej organizowanej przez Urząd Miasta,

- nie korzystający z przyznawanych przez Urząd Miasta stypendiów

- każdy uczestnik pokrywa koszty ubezpieczenia i przejazdu/przelotu do Francji

 

WAŻNE INFORMACJE:

Uczniowie trzebińskich gimnazjów i szkół średnich:

- po dwie osoby ze szkoły typowane będą przez Dyrekcję, Samorząd Uczniowski i Komitet Rodzicielski każdej ze szkół. Dodatkowo każda szkoła typuje jedną osobę jako rezerwową na wyjazd. Dyrektorzy szkół składają informacje nt. dokonanego wyboru do dnia 30 kwietnia 2012 r. na dzienniku podawczym Urzędu Miasta w Trzebini.

 

Uczniowie spełniający w/w warunki, a uczęszczający do szkół poza gminą Trzebinia: składają na dzienniku podawczym Urzędu Miasta w Trzebini w terminie do 30 kwietnia 2012 r. podanie o zakwalifikowanie na wyjazd wakacyjny (ze wskazaniem miejsca zamieszkania, daty urodzenia, telefonu kontaktowego, szkoły do której uczęszcza kandydat) oraz udokumentowanymi osiągnięciami.

 

Planowany termin wyjazdu: 02 – 13 sierpnia 2012 r. (Urząd Miasta w Trzebini zastrzega możliwość dokonania zmiany terminu wyjazdu w zależności od uzgodnień ze stroną francuską). Kandydaci zostaną poinformowani pisemnie o decyzji Burmistrza w sprawie zakwalifikowania na wyjazd.

 

Ogłoszenie o naborze kandydatów na opiekunów:


Jednocześnie poszukujemy osoby do pełnienia funkcji wychowawcy lub kierownika wypoczynku spełniającej wymogi „Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 21 stycznia 1997 r. w sprawie warunków jakie muszą spełniać organizatorzy wypoczynku dla dzieci i młodzieży szkolnej, a także zasad jego organizowania i nadzorowania” (Dz.U. 2009 nr 218 poz. 1696) oraz znającej język francuski.

 

Podania wraz z dokumentacją uprawnień i oświadczeniem dot. przetwarzania danych osobowych należy składać na dzienniku podawczym Urzędu Miasta w Trzebini w terminie do 30 kwietnia 2012r.

 

Wszystkich zainteresowanych prosimy o dołączenie do składanych podań oświadczenia dot. przetwarzania danych osobowych (wzór dostępny razem z treścią ogłoszenia na www.trzebinia.pl oraz na dzienniku podawczym Urzędu Miasta w Trzebini). O podjęciu ostatecznej decyzji w sprawie zakwalifikowania na wyjazd zainteresowani zostaną poinformowani pisemnie.

 

W przypadku zapytań i wątpliwości prosimy o kontakt z Wydziałem Inicjatyw Gospodarczych i Promocji - Referat Promocji i Współpracy z Zagranicą, Urzędu Miasta w Trzebini, Rynek 18, I piętro, tel. 32 61 10 204, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w dniach pn, śr, czw. w godzinach od 7.30 – 15.30, wt. 7.30 – 17.00, pt. 7.30 – 14.00.

 

 

 

Pobierz wzór oświadczenia o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w związku z naborem