W dniu 16.05.2012 r. (środa) o godz. 14.00 w Dworze Zieleniewskich odbędzie się seminarium informacyjne dla przedsiębiorców oraz osób zamierzających otworzyć własną działalność gospodarczą.

Podczas seminarium poruszone będą takie tematy jak: idea Mobilnego Punktu Informacyjnego Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego w kontekście realiów gospodarczych kraju i regionu, dotacje na innowacje dla przedsiębiorców w Małopolskim Regionalnym Programie Operacyjnym, wspieramy przedsiębiorczych - oferta Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego. Podczas seminarium uczestnicy będą mogli zadawać pytania, na które odpowiedzi postarają się udzielić eksperci z Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości oraz Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. Chętnych do udziału w seminarium prosimy o zgłaszanie uczestnictwa pod nr tel. 32 711 10 89 w terminie do 14.05.2012r. Udział w seminarium jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.


Organizatorem spotkania jest Urząd Miasta w Trzebini, Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. i Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości. Partnerem inicjatywy jest Starostwo Powiatowe w Chrzanowie.