W Szkole Podstawowej Nr 4 w Trzebini odbył się piknik rodzinny, współorganizowany przez Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych „Muminki”, działające przy parafii św. Barbary w Krystynowie.

 

 

Organizatorzy imprezy podają, że dzięki współpracy obu instytucji udało się pozyskać środki unijne z Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Chrzanowie. Z tych pieniędzy zostały sfinansowane dmuchane zamki dla najmłodszych, catering i nagrody dla dzieci.

 

Podczas pikniku każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Odbyły się mecze w "dwa ognie" i piłkę nożną na pobliskim „Orliku”; rodzice sprzedawali pyszne ciasta, kawę i herbatę, a uczniowie klas starszych sprawdzali swoją wiedzę w quizie wiedzy o piłce nożnej. Maluszki z "Muminkami" uczestniczyły w warsztatach plastycznych. Dużym zainteresowaniem cieszyła się również loteria fantowa.  Dzieci, rodzice  i goście świetnie się bawili.

 

Na pikniku pojawili się także zaproszeni goście: Burmistrz Stanisław Szczurek z małżonką, pan Stanisław Starczynowski - radny, pani Krystyna Harańczyk - radna, pani Anna Gaudyn-Boryczko - dyrektor świetlicy „Plus”, ks. proboszcz Antoni Staszeczka oraz pani Anna Peszko z Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Chrzanowie.

 

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie i przebieg pikniku. Pozyskane fundusze zamierzają przeznaczyć na zakup nowoczesnego telewizora i DVD do sali telewizyjnej.

 

DSC01057

 

DSC01061

 

DSC01089

Fotografie pochodzą z zasobów SP Nr 4 w Trzebini