Burmistrz Trzebini – Stanisław Szczurek spotkał się w Szkole Podstawowej nr 3 w Trzebini z unihokeistkami Parafialnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Trzebinia” oraz ich trenerem Pawłem Rajem i dyrektorką szkoły – Alicją Szczerbą, by pogratulować im ostatnich, ogólnopolskich i międzynarodowych sukcesów w unihokeju.

- Pragnę złożyć gratulacje wszystkim zawodniczkom drużyny sportowej unihokeja przy Szkole Podstawowej nr 3 w Trzebini, które zdobyły tytuł Mistrza Polski w unihokeju w kategorii młodziczek oraz I miejsce podczas XIX Międzynarodowego Festiwalu Unihokeja „O Puchar Bałtyku” w Elblągu. Wasze sportowe osiągnięcia przynoszą chlubę naszemu miastu. Życzę Wam hartu ducha i wielu, kolejnych sportowych sukcesów. Doceniam również ogromny trud i pracę trenera, dyrektora szkoły i grona pedagogicznego, wykonywaną na rzecz popularyzacji sportu wśród młodych trzebinian i na rzecz promocji Trzebini, za co serdecznie wszystkim Wam dziękuję – powiedział podczas spotkania Stanisław Szczurek, burmistrz Trzebini.

Burmistrz odczytał także unihokeistkom list gratulacyjny wystosowany do społeczności Parafialnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Trzebinia” przez Mariana Ćwiertniaka, prezesa spółki Orlen Oil, głównego sponsora drużyny. Ponadto wręczył zawodnikom i trenerowi upominki ufundowane przez Orlen Oil i Gminę Trzebinia.

Fot.: Unihokesistki – Mistrzynie Polski w kategorii młodziczek z działającego przy SP nr 3 w Trzebini Parafialnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Trzebinia”

29.06.2012

(RS)