Uprzejmie informujemy, iż trwają prace związane z opracowaniem rocznego programu współpracy Gminy Trzebinia z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego, który będzie obowiązywał w 2013 r.

 

Celem zebrania uwag i opinii organizacji pozarządowych i podmiotów kościelnych działających w sferze pożytku publicznego przygotowano wstępny projekt programu współpracy, który przedkładamy Państwu do konsultacji.  Przedstawiony projekt jest wersją roboczą, w toku konsultacji będzie on ulegał zmianom, dotyczy to w  szczególności zadań priorytetowych oraz kwot planowanych na ich realizację. Dlatego w § 7 w kolumnie „Kwota planowana (zł.)” nie wszystkie zadania mają przypisane kwoty, będą  one uzupełniane zgodnie z postępem prac nad uchwałą budżetową na rok 2013.  


Oczekujemy na Państwa opinie i wnioski do 23 października br., można je składać na piśmie w Urzędzie Miasta w Trzebini ul. Piłsudskiego 14, 32-540 Trzebinia  lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Propozycje do Programu będzie można przedstawić również na dorocznym spotkaniu z organizacjami pozarządowymi, które odbędzie się 10 października 2012 r. o godz. 15:00 w Dworze Zieleniewskich.

 

Zobacz treść projektu programu