W sobotę 20 października 2012 roku o godz. 16.00 oraz w niedzielę 21 października 2012 o godz. 12.00 w hali sportowej Zespołu Szkół Techniczno - Usługowych w Trzebini – Krzu odbędą się dwa mecze Ekstraligi Seniorek w Unihokeju. Przed trzebińską publicznością zmierzą się zespoły: Multi – 75 Killers Kraków kontra Dzikie Gęsi Zielonka.

- Będzie to znakomita okazja do zobaczenia na żywo tej dyscypliny sportu na wysokim poziomie. Drużyna z Zielonki to aktualnie brązowe medalistki z poprzedniego sezonu, natomiast krakowianki uzyskały poprzednim sezonie szóstą  lokatę w lidze – informuje Paweł Raj, trener zespołów unihokeja w Parafialnym Uczniowskim Klubie Sportowym „Trzebinia”.

W roli gospodarza wystąpi zespół z Krakowa, który dzięki dobrej współpracy z Parafialnym Uczniowskim Klubie Sportowym „Trzebinia” podjął decyzję o zorganizowaniu meczów na hali sportowej przy Zespole Szkół Techniczno – Usługowych w Trzebini – Krzu.

- Unihokej w seniorskim wydaniu jeszcze nie gościł w naszym mieście. Zapowiadają się bardzo emocjonujące mecze i walka o punkty w ekstralidze. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do przyjścia na halę sportową i zapoznania się z dyscypliną sportową, która bardzo szybko rozwija się w naszym kraju – dodaje Paweł Raj.

Fot.: Na zdjęciu unihokeistka Parafialnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Trzebinia” - Justyna Trębacz, która ma na swoim koncie występy w reprezentacji Polski kobiet w unihokeju w kategorii juniorek. Zdjęcie udostępnione do publikacji przez PUKS Trzebinia.

16.10.2012

(RS)