Przedszkole Samorządowe w Myślachowiacach rozstrzygnęło kolejną edycję konkursu dla swoich podopiecznych i ich rodziców na najciekawszą pracę wykonaną z licznych darów jesieni. Efektem tego przedsięwzięcia są bajkowe prace przedstawiające różne postacie i rzeczy.

- Jesień to barwna i inspirująca pora roku. Zachęcająca do spacerów, podczas których można znaleźć wiele darów natury. Materiały takie jak: kasztany, szyszki, żołędzie czy liście można potem wykorzystać do tworzenia ciekawych kompzycji. I stąd pomysł na nasz konkurs – mówi Iwona Pogoda, dyrektor Przedszkola Samorządowego w Myślachowiacach.

 

Celem organizowanego co rok przez myślachowickie przedszkole konkursu jest kreatywne spędzanie czasu wolnego przez przedszkolaków, ich rodziów i pozostałych członków rodzin oraz zacieśnianie więzi rodzinnych.

 

- W konkursie wzieło udział dwadzieścia rodzin, które wykazały się orgomnym zaanagazowaniem i kreatywnością. Każdy przedszkolak otrzymał dyplom i nagrodę, a wszystkie prace zostały następnie zaprezentowane na pokonkursowej wystawie w naszym przedszkolu oraz w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Trzebini – podsumowuje dyrektor Iwona Pogoda.

 

 

 

 

 

Fot.: Wybrane prace konkursowe.

 

22.11.2013

 

(RS)