8 maja 2015 w Szkole Podstawowej nr 4 odbył się III Powiatowy Konkurs Piosenki w J. Angielskim dla przedszkoli i szkół podstawowych klas młodszych (pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Trzebini). Wzięło w nim udział łącznie 42 uczestników z całego Powiatu. 

 

 

Wydarzenie zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 4 w Trzebini przy współpracy z wydawnictwem Macmillan, Powiatowym Młodzieżowym Domem Kultury w Trzebini oraz Szkołą Językową Study Centre. 

konkurs 2

Zgodnie z relacją organizatorów "zadanie konkursowe polegało na zaśpiewaniu dowolnej piosenki z repertuaru dziecięcego w języku angielskim. Jury w składzie: przedstawiciel Wydawnictwa Macmillan, nauczyciel muzyki z Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury oraz lektor języka angielskiego  ze Szkoły Językowej Study Centre przy ocenie wzięło pod uwagę nie tylko poprawność językową ale także ciekawą interpretację oraz dobór repertuaru do wieku dziecka. Konkurs przebiegał w miłej atmosferze i bez zakłóceń a uczestnicy zaprezentowali się znakomicie. Jury wyłoniło pierwsze, drugie i trzecie miejsce oraz przyznało liczne wyróżnienia,  w pierwszej turze dla przedszkolaków a później podczas drugiej tury dla szkół podstawowych. Wszyscy uczestnicy dodatkowo otrzymali dyplomy za udział w Konkursie oraz upominki od wydawnictwa Macmillan dzięki temu każde dziecko czuło się wyróżnione i nie wróciło do domu z pustą ręką. Nauczyciele także zostali docenieni i otrzymali pisemne podziękowania za trud włożony w przygotowanie uczniów do Konkursu. W tym roku swoją obecnością na konkursie zaszczyciła nas pani wiceburmistrz Anna Stolarz.

 

Jeszcze raz pragniemy pogratulować wszystkim uczestnikom i zaprosić do wzięcia udziału w naszym konkursie w przyszłym roku".

konkurs 3

 

Wyniki konkursu:

  • Kategoria – Przedszkola:

I miejsce – Zuzanna Kubańska (Przedszkole Błękitna Laguna w Trzebini)

II miejsce – Jessica Reszka (Przedszkole przy SP nr 3 w Trzebini)

III miejsce – Piotr Korbiel (Przedszkole nr 1 w Trzebini)

  • Wyróżnienia:

Julia Dulowska, Weronika Ochwat, Klaudia Pytlik, Kamil Nowak, Julia Sierakowska, Sławomir Kaleta, oraz wspaniały duet Julianna Gąsior i Kamil Dymanus.

  • Kategoria – Szkoły:

I miejsce – Łukasz Skowroński (Szkoła Podstawowa nr 6 w Chrzanowie)

II miejsce – Joanna Fidyt ( Szkoła Podstawowa nr 10 w Chrzanowie)

III miejsce – Amelia Nowak ( Szkoła Podstawowa nr 1 w Chrzanowie)

  • Wyróżnienia:

Paulina Kruczek, Natalia Greń

 

Informacja przesłana przez Szkołę Podstawową nr 4 w Trzebini