Uczennice Gimnazjum nr 1 w Trzebini zdobyły Mistrzostwo Polski w kategorii szkól gimnazjalnych. W gronie 17 zespołów okazały się najlepsze, nie przegrały żadnego spotkania.

 

 

W dramatycznym finale z Gimnazjum w Trzebiatowie padł remis i dopiero po karnych trzebinianki zwyciężyły. W bramce świetnie spisywała się Magda Michaliszyn, a skutecznie rzut karny wykonała Natalia Pastusińska, która została wybrana również najlepszym strzelcem turnieju.

 

Z dobrej strony zaprezentowały się również uczennice Szkoły Podstawowej nr 3 w Trzebini, które zajęły 6. miejsce w Mistrzostwach Polski szkół podstawowych. W grupie nie przegrały żadnego meczu, pokonały m.in. późniejsze srebrne medalistki, ale w meczu z Orzyszem przegrały jedną bramką i to zadecydowało, że nie awansowały do półfinałów.

 

  • Skład drużyny z Gimnazjum nr 1 w Trzebini: Magdalena Michaliszyn, Maja Masztaler, Natalia Pastusińska, Karolina Kiełkowicz, Ewelina Turek, Patrycja Lasoń, Aneta Szmyd, Małgorzata Mleczko.
  • Skład drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Trzebini: Roksana Skrzypkowska, Karina Skrzypkowska, Natalia Stępowska, Martyna Bigaj, Natalia Zych, Natalia Smoleń, Wiktoria Tarka, Krystyna Agafon.

 

Fot. autorstwa Tomasza Hojny