Przesłuchania w ramach XIII Gminnego Konkursu Kolęd "Najpiękniejsza Polska Kolęda", którego organizatorem było Przedszkole w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Młoszowej, odbyły się 12 stycznia 2016 r. Oficjalne ogłoszenie wyników, wręczenie dyplomów i statuetek dla laureatów oraz nagród rzeczowych dla wszystkich artystów miało miejsce 3. lutego 2016 r.

Komisja Konkursowa w składzie: Bogusława  Wadowska –  instruktor  muzyki i kierownik WDK w Młoszowej, nauczyciele: Elżbieta Poźniak – OP przy SP nr 3 w Trzebini oraz Małgorzata Swerczek – PS w ZS – P w Młoszowej wysłuchała, a następnie oceniła występy 59 solistów - zarówno z przedszkoli, jak i klas I, II, III z terenu Gminy Trzebinia.

 

Jak co roku organizatorzy przekazali serdeczne podziękowania właścicielom firm i sklepów w Młoszowej, Trzebini, Krzeszowicach i Olkuszu oraz osobom prywatnym, którzy nie odmówili pomocy i przekazali dla wszystkich uczestników XIII Gminnego Konkursu Kolęd "Najpiękniejsza Polska Kolęda" – bogate i atrakcyjne nagrody.

 

koldy 2016a

 

Wyniki XIII Gminnego Konkursu Kolęd Najpiękniejsza Polska Kolęda

 

Organizator: Przedszkole w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Młoszowej

Nauczyciele: Barbara Spyt i Marlena Pięta – Dudek

 

Kategoria: Przedszkola

3 – latki:

I m. – Julia Trębacz PS w ZS-P Młoszowa

II m. – Natalia Kowalska PS nr 4 Trzebinia

III m. – Kinga Krawczyk OP przy SP nr 3 Trzebinia

Wyróżnienia: - Nikodem Kubica PS Bolęcin, Wojciech Fiszer P-le Chmurkowe Opowieści Trzebinia, Franciszek Fijoł  P-le Akademia Miki Trzebinia

 

4 – latki:

I m. – Alicja Kopeć PS w ZS-P Młoszowa

II m. – Artur Kaleta OP przy SP nr 3

III m. – Paulina Kamoda OP przy SP nr 3

Wyróżnienia: Karolina Sojka PS Bolęcin, Karolina Jakubiszak PS nr 3, Ewelina Bochenek P-le Błękitna Laguna 1

 

5 i 6 – latki:

I m. – Maciej Piotrowski PS nr 3

I m. – Martyna Stojewska PS w ZS-P Młoszowa

II m. – Kinga Satała OP przy SP nr 3

II m. – Natalia Pytlik PS w ZS-P Młoszowa

III m. – Anna Brzózka PS nr 2

III m. – Jakub Pachocki  PS nr 4

Wyróżnienia: Lena Gucik PS Myślachowice, Patrycja Kalemba Społ. P-le Płoki, Aleksandra Gołda P-le Akademia Miki

 

Kategoria: Szkoły

Kl. I:

I m. – Jessica Reszka SP nr 3

II m. – Justyna Białka ZS-P SP Młoszowa

III m. – Weronika Ochwat  ZS-P SP Młoszowa

Wyróżnienia: Agata Bronowicka ZS SP nr 8, Joanna Celadyn ZS SP nr 8, Karol Piętak SP Bolęcin

 

Kl. II:

I m. – Milena Kurdziel ZS SP nr 8

II m. – Mateusz Głownia SP Bolęcin

III m. – Gabriela Nosal ZS-P SP Młoszowa

Wyróżnienia: Zofia Majer SP Dulowa, Klaudia Hajnrych SP nr 3, Weronika Szewczyk PSP Czyżówka

 

Kl. III:

I m. – Aleksandra Podgórska SSP Płoki

II m. – Weronika Zabrzańska ZS-P SP Młoszowa

III m. – Paulina Kruczek SP Bolęcin

Wyróżnienia: Paulina Paluch SP Dulowa, Maja Żak SP nr 3, Joanna Strześniewska ZS SP nr 8

 

Nagroda Specjalna Organizatora: Jakub Pachocki PS nr 4 i Mateusz Głownia SP Bolęcin

 

 

Informacja przesłana przez PS w ZS-P w Młoszowej