W gminnym Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, zorganizowanym w Szkole Podstawowej nr 6 w Trzebini w dniu 7.04.2016 r., wzięły udział reprezentacje trzech trzebińskich gimnazjów oraz pięciu szkół podstawowych.

turniej 1

 

Drużyny zmierzyły się w następujących konkurencjach: test wiedzy, pierwsza pomoc przedmedyczna oraz jazda na rowerach w pobliskim Miasteczku Ruchu Drogowego. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwali policjanci asp. szt. Krzysztof Bartolik i asp. Marcin Łąka z Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie, którzy byli sędziami w konkurencjach. Nagrodami dla zwycięzców były rowery i akcesoria rowerowe, ufundowane przez Gminę Trzebinia.

 

Turniej 2

Turniej 3
 

W kategorii Gimnazjów I miejsce zajęło Gimnazjum Nr 2, w kategorii szkół podstawowych zwyciężyła Szkoła Podstawowa z Myślachowic. Indywidualni zwycięzcy Turnieju i szczęśliwi posiadacze wygranych rowerów to: Natalia Chlupka z Gimnazjum nr 2, natomiast w kategorii szkół podstawowych: Hubert Franczyk z SP 8 w Trzebini.
Nagrody wręczył zwycięzcom Pan Jarosław Okoczuk, Zastępca Burmistrza Miasta Trzebini.

 

Turniej 4

Turniej 5


 
Etap powiatowy Turnieju, w którym wezmą udział zwycięskie drużyny z gmin Trzebinia, Libiąż, Babice, Alwernia i Chrzanów, odbędzie się 25 kwietnia 2016 r. o godzinie 9.00. Jego Organizatorem ponownie będzie Szkoła Podstawowa nr 6 w Trzebini, we współpracy z Komendą Powiatową Policji w Chrzanowie.

 

Informacja przesłana przez SP nr 6