W Niepublicznym Przedszkolu "Chmurkowe opowieści" w Trzebini w dniu 22.04.2016 r. odbył się II Gminny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej „Let's sing” dla Przedszkolaków. Wzięło w nim udział 22 uczestników reprezentujących przedszkola z terenu gminy Trzebinia.

 

Celem konkursu było kształcenie wymowy oraz wzbudzanie zainteresowania nauką języka angielskiego, propagowanie śpiewu i nauki języka poprzez piosenki, rozwijanie słownictwa oraz motywowanie  dzieci do nauki języka angielskiego w ciekawy i przyjemny sposób.Wszyscy uczestnicy konkursu zaprezentowali się znakomicie, wykazując się talentem muzycznym i językowym.

 

Najlepsi wystąpili podczas Koncertu Finałowego, który odbył się 28 kwietnia. Laureaci otrzymali dyplomy oraz nagrody za zajęcie miejsc w poszczególnych kategoriach konkursowych. Jak na Koncert Finałowy przystało, każdy laureat jeszcze raz zaprezentował swoją piosenkę przed licznie zgromadzoną publicznością. Dla wszystkich przybyłych gości Chmurkowe Przedszkolaki przygotowały niespodziankę w postaci krótkiego występu artystycznego. Koncert Finałowy uświetniły swoją obecnością rodziny laureatów, ale także nauczyciele, dyrektorzy przedszkoli oraz gość specjalny w osobie pana Burmistrza Jarosława Okoczuka.

 

sing 1


Dyrektor, Grono Pedagogiczne, Właściciele Niepublicznego Przedszkola „Chmurkowe opowieści” w Trzebini serdecznie dziękują Uczestnikom, rodzicom, nauczycielom, dyrektorom i gościom za udział w II Gminnym Konkursie Piosenki Anglojęzycznej „Let's sing” i zapraszają w przyszłym roku.

 

Galeria zdjęć z imprezy dostępna jest TUTAJ

 

Informacja przesłana przez Niepubliczne Przedszkole "Chmurkowe opowieści"