Parafialny Uczniowski Klub Sportowy - Młoszowa po raz ósmy zaprosił wszystkich miłośników marszu z kijkami do wzięcia udziału w imprezie pod nazwą "Nordic Walking w Puszczy", która odbyła się w sobotę 24 września w Puszczy Dulowskiej.

 

 

 

 

nordic plakat 2016

 

Zbiórka i zapisy uczestników będą miały miejsce na parkingu przy Zespole Pałacowo- Parkowym w Młoszowej od 9.15 do 9.45, skąd o godz. 10 nastąpi honorowy start i przejście na linię startu głównego w puszczy.

 

Organizatorzy proponują dwie trasy sportowe: dla kobiet 7 km oraz dla mężczyzn 10 km. Dla pozostałych uczestników przewidziano trasę rekreacyjną o długości 7,5 km. Najliczniej reprezentowana grupa otrzyma Puchar Starosty Powiatu Chrzanowskiego. Zakończenie imprezy przewidziane jest w Wiejskim Domu Kultury, gdzie nastąpi ogłoszenie wyników i wręczenie nagród. Na wszystkich uczestników będzie czekał też smaczny poczęstunek.

 

Impreza zostanie sfinansowana ze środków Gminy Trzebinia, w ramach dotacji na rozwój sportu oraz ze środków Starostwa Powiatowego w Chrzanowie i środków własnych PUKS- Młoszowa.

 

Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z tego wydarzenia, w którym brało udział ponad 80 uczestników.