Szkoła Podstawowa w Myślachowicach w finale II edycji Ogólnopolskiego Programu „Decydujesz, pomagamy” Tesco oraz  Fundacji Tesco Dzieciom.

 

education_go

 

Projekt "Education GO", którego autorkami są: Aneta Brzóska, Magdalena Niewiedział i Marta Dąbek – nauczycielki SP w Myślachowicach, został zakwalifikowany do ścisłego finału Ogólnopolskiego Programu TESCO „Decydujesz, pomagamy” i walczy o grant w wysokości 5000 zł.

 

Projekt dotyczy zdrowego odżywiania, uprawiania sportu i wspólnej rekreacji dzieci, młodzieży i rodzin z naszej miejscowości i z całego powiatu chrzanowskiego. Projekt zakłada ścisłą współpracę organizacji gminy Trzebinia: Burmistrza Miasta Trzebini, Urzędu Miasta w Trzebini, Sołtysa sołectwa Myślachowice, wicemistrza Polski w kulturystyce -Jakuba Siemek, Domu Kultury w Myślachowicach, OSP w Myślachowicach, Przedszkola Samorządowego w Myślachowicach, drużyny harcerskiej „Wataha – 7” oraz firm: Cukiernia – Piekarnia ATU (p. Łukasz Grondal), Piekarnia Pawlak, firma Photomoments (p. Anna Ścigaj), Salon Fryzjerski AGA (p. Agnieszka Palka).

 

tesco projekt

 

W finale trzy najlepsze projekty z regionu poddane są głosowaniu klientów na terenie sklepu TESCO w Chrzanowie.
Jak można głosować? Wystarczy pójść do Tesco w Chrzanowie, zrobić zakupy i otrzymany przy kasie żeton wrzucić do urny z projektem Szkoły Podstawowej w Myślachowicach.

Każde zakupy to 1 żeton. Głosować można w dniach: od 08.03 do 08.04.2017 r. 

 

Pozyskany grant w całości zostanie przeznaczony na realizację projektu „Education GO”, czyli dla dzieci, młodzieży i rodzin biorących udział w konkursach i grach zaplanowanych w projekcie.

Logo SP Myślachowice

Zachęcamy do głosowania i życzymy dalszych sukcesów!

 

Informacja przekazana przez Szkołę