6.03.2017 r. Kobiety z Gminy przy kawie, na spotkaniu pod patronatem Burmistrza Miasta Trzebini obchodziły swoje święto.

 

ZSTU 08.3

 

Mamy, siostry, koleżanki, uczennice i emerytki. Poniedziałkowy wieczór zgromadził je wszystkie w auli Zespołu Szkół Techniczno-Usługowych w Trzebini aby świętować Dzień Kobiet. Prezentacja umiejętności uczniów, popisy wokalne i recytatorskie, pokaz fryzur, wyśmienite ciasta i ciasteczka czyniły wieczór szczególnie atrakcyjnym.

 

Kobiety mogły wysłuchać więc kilku zdań o profilaktyce  i o chorobach, ponieważ  o kobietę trzeba dbać ale i ona powinna zadbać o  siebie, o swoje zdrowie. Obecni na spotkaniu goście - dyrektor chrzanowskiego szpitala Waldemar Stylo, lekarz onkolog Piotr Brandys, położna Barbara Galus, panie Amazonki, wszyscy podkreślali jak bezcennym darem jest zdrowie i życie kobiet. - To świetne spotkanie, takie świętowanie, tu w szkole, jest bardzo potrzebne, łączy pokolenia, integruje nas, podkreślała jedna z pań. - Wszystko było potrzebne i dla ducha i dla ciała.

 

 

Informacja przekazan przez ZSTU