Zastępca Burmistrza Jarosław Okoczuk w dniu 16.03.2017 r. spotkał sie z zawodnikami drużyny juniorów starszych MKS „Trzebinia-Siersza” by wręczyć im okolicznościową statuetkę za zajęcie II miejsca podczas MMP U-18 w futsalu.

 

MKS futsal

fot. archiwum urzędu

 

Każdy zawodnik otrzymał nagrodę w postaci kurtki sportowej. Zastępca Burmistrza Jarosław Okoczuk pogratulował zawodnikom i trenerowi Kacprowi Ślusarkowi uzyskanego sukcesu.

 

„Sport odgrywa ważną rolę w procesie wychowania młodego człowieka i kształtuje jego osobowość. Wytrwałość zawodników w dążeniu do realizacji wyznaczonego sobie celu jak i czas poświęcony na treningi przyniósł wymierny efekt, jakim było zdobycie tytułu wicemistrza Polski. Sukces i satysfakcja z wyniku niech będą motywacją do systematycznego podejmowania nowych wysiłków i wyzwań. Postawa zaprezentowana przez drużynę jest godna naśladowania”– zaznaczył Z-ca Burmistrza. Podkreślił również, że „osiągane przez zawodników sukcesy przyczyniają się do promocji Gminy Trzebinia”.

 

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w kategorii U-18 w futsalu zostały zorganizowane w Bochni 24 lutego 2017 r. Należy podkreślić, że podopieczni Kacpra Ślusarka ulegli tylko zespołowi Rekordu Bielsko-Biała.

 

Zawodnicy MKS-u przekazali Z-cy Burmistrza J. Okoczukowi  swój srebrny medal.

 

Zawodnicy MKS: Lasik Mateusz, Dziadzio Damian, Pałka Piotr, Kurek Bartosz, Kaiser Krzysztof, Głuch Jakub, Sochacki Łukasz, Borkowski Fabian, Tajs Kamil, Rzepa Damian, Łubik Karol, Skrzypek Jakub, Wierzbic Patryk, Głowacz Filip, Celiński Paweł, Byrczek Kacper, Duleba Norbert, Chmielowski Kamil, Jarosz Grzegorz, Gurgul Damian.

 

Trener: Ślusarek Kacper