Urząd Skarbowy w Chrzanowie zaprasza na Dzień Otwarty. W sobotę 8 kwietnia, urzędnicy będą czekać na podatników, by pomóc im wypełnić i wysłać PIT przez system e‑Deklaracje lub udzielić informacji o ulgach i odliczeniach.

 

KAS logo

 

 

Termin rozliczenia rocznego zeznania podatkowego mija w tym roku we wtorek 2 maja, jednak nie warto czekać z rozliczeniem do końca tego okresu. Wszyscy, którzy zamierzają osobiście złożyć lub wysłać deklarację podatkową przez Internet, mogą odwiedzić Urząd Skarbowy w Chrzanowie w sobotę 8 kwietnia w godzinach od 9.00 do 13.00.

 

Dzień Otwarty to również znakomita okazja do uzyskania fachowej pomocy przy wypełnianiu deklaracji podatkowej i wyjaśnienia wątpliwości związanych z rozliczeniem. W urzędach przygotowane będą dodatkowe punkty informacyjne, a odwiedzający będą mieli do dyspozycji broszury informacyjne na temat zasad odliczania podatku czy przysługujących ulg. W urzędach organizowane będą również krótkie szkolenia z wiedzy podatkowej.

 

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Chrzanowie zaprasza w dniu 8 kwietnia 2017r. (sobota) na bezpłatne szkolenia  w siedzibie tutejszego Urzędu:

  • godz.9.00 „Profil zaufany i przesyłanie dokumentów do urzędów w formie elektronicznej” – stanowisko komputerowe, parter
  • godz.9.30 „E-deklaracje- przesyłanie zeznań podatkowych przez Internet, usługa PFR” – pokój 307, IIIp.
  • godz.10.00 „Zeznania podatkowe za 2016 r. - rozliczanie dochodów z zagranicy” – sala narad, Ip.
  • godz.10.30 „Zeznania podatkowe za 2016 r. - przysługujące odliczenia”  –  sala narad, Ip.

 

W tym dniu punkt kasowy obsługiwany przez Łącki Bank Spółdzielczy będzie czynny w godzinach pracy Urzędu (od 9.00 do 13.00).