06.04.2017 r. w Niepublicznym Przedszkolu Chmurkowe Opowieści w Trzebini odbył się III Gminny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej dla Przedszkolaków „Let's sing”.

 

chmurkowe opowieści

 

W konkursie wzięło udział prawie 30 uczestników z przedszkoli z terenu Gminy Trzebinia, wszyscy wykazali się zdolnościami językowymi oraz talentem muzycznym. Jury miało trudny wybór. Nagrody przyznano w trzech kategoriach wiekowych: 3-4 latki, 5 latki oraz 6 latki. Ponadto zostały przyznane nagrody specjalne za szczególną postawę sceniczną. Nagrody specjalne zostały ufundowane i wręczone osobiście przez Pana Burmistrza Jarosława Okoczuka, który był gościem Koncertu Finałowego 07.04.2017 r. W trakcie Koncertu Finałowego laureaci poszczególnych kategorii jeszcze raz mogli zaprezentować swoje umiejętności przed publicznością złożoną z rodzin, wychowawców i dyrektorów przedszkoli.

 

2chmurk6.04


Dyrektor oraz Grono Pedagogiczne Niepublicznego Przedszkola Chmurkowe Opowieści dziękują wszystkim uczestnikom za przybycie, nauczycielom za przygotowanie dzieci, a rodzicom za dopingowanie swoich pociech. Do zobaczenia w przyszłym roku!

 

chmurk6.04

 

Informacja przesłana przez przedszkole.