Burmistrz Miasta Trzebini zaprasza w niedzielę 28 maja 2017 r. na imprezę „Mamy dzieci, dzieci mamy" - Rodzinna Feta w Trzebini, która odbywa się w ramach obchodów jubileuszu 200-lecia nadania praw miejskich Trzebini. Podczas imprezy zgromadzeni będą bić rekord Polski w liczbie osób jednocześnie jedzących „Trzebińskie ciastko na 200-lecie".

 

mamy dzieci

Zapraszamy mieszkańców Gminy, starych i młodych, rodziny z dziećmi - do uczestnictwa w biciu rekordu Polski - w liczbie osób jedzących jednocześnie trzebińskie ciastko. Każdy z Was będzie tworzył to wielkie wydarzenie, a następnie zostanie zrobione wspólne pamiątkowe zdjęcie.

 

Szczegółowy program:
14.00 -- zbiórka uczestników przy Kościele Św. Ap. Piotra i Pawła w Trzebini, 14.30 – wymarsz korowodu i przejście do Rynku
15.00 – wspólne zdjęcie uczestników na Rynku w Trzebini, bicie rekordu Polski w liczbie osób jednocześnie jedzących "Trzebińskie ciastko na 200-lecie"
15.30 – wymarsz korowodu z Rynku i przejście na plac przy Kościele  Św. Ap. Piotra i Pawła w Trzebini
16.00 – 18.00 prezentacje sceniczne w wykonaniu przedszkolaków oraz uczniów z trzebińskich szkół
18.30 – 20.00 koncert zespołu „Szalone gitary” 

 

„Mamy dzieci, dzieci mamy" jest imprezą, z której zdjęcia biorą udział w konkursie fotograficzno-filmowym „Świętujemy 200-lecie nadania praw miejskich Trzebini" organizowanym przez Gminę Trzebinia - Urząd Miasta. Należy zrobić od 5 do 15 zdjęć lub nakręcić krótki film, relacjonujący jedno z  wydarzeń – imprez organizowanych w ramach obchodów 200-lecia nadania praw miejskich Trzebini. Szczegóły w regulaminie.