Z uwagi na organizację mety 55. Małopolskiego Wyścigu Górskiego na Rynku w Trzebini dnia 9 czerwca 2017 r. (piątek) w godzinach od 15.00 do 16.00 wystąpią czasowe utrudnienia w ruchu drogowym na terenie Gminy Trzebinia.

 Plakat promujacy imprezę

 

Na poszczególnych ulicach ruch samochodowy będzie wstrzymany przez Policję na około 10 minut przed przejazdem kolarzy. Z użytkowania wyłączone zostaną także miejsca parkingowe na Rynku w Trzebini.

 

W imieniu organizatorów 55. Małopolskiego Wyścigu Górskiego z góry przepraszamy mieszkańców Trzebini za wszelkie utrudnienia wynikające z organizacji tej imprezy, a jednocześnie zapraszamy serdecznie do kibicowania kolarzom na trasie przejazdu i osobistego uczestnictwa w podsumowaniu wyścigu na trzebińskim Rynku.

 

Trasa wyścigu na terenie Gminy Trzebinia:

  • Bolęcin: ul. Krakowska
  • Piła Kościelecka: ul. Trzebińska
  • Trzebinia: ul. Ochronkowa i Rynek

Tegoroczny wyścig będzie miał tradycyjnie 3 etapy i poprzedzony zostanie Kryterium o Złoty Pierścien Krakowa w dniu 9 czerwca. Trasa: 10.06 – Trzebinia – Alwernia – 140 km, 11.06 – Niepołomice – Nowy Targ – 150 km, 12.06 – Chochołowskie Termy – Stary Sącz – 160 km. Na starcie stanie 25 ekip – 10 polskich i 15 zagranicznych.

 

http://mwg.info.pl/nowa/wp-content/uploads/2016/06/pierwsza.jpg

 

Dodatkowe informacje na stronie Organizatora: mwg.info.pl