W sobotę 3.06.2017 r. już po raz dziewiąty w Szkole Podstawowej nr 4 w Trzebini, odbył się Piknik Integracyjny, który w tym roku przebiegał pod hasłem: „Wspólna Grywalizacja".

 

piknik integracyjny

 

Uczniowie, absolwenci, rodzice i nauczyciele SP4 oraz Stowarzyszenie Pomocy Niepełnosprawnym "Muminki", razem spędzili wolny czas, ucząc się wzajemnej pomocy i otwartości na drugiego człowieka.

Zabawa rozpoczęła się oglądnięciem przedstawienia teatralnego w wykonaniu aktorów z "Teatru pod dobrym okiem", który prowadzi pan Ryszard Wawer. Swoim występem zrobili prawdziwą furorę, gdyż przedstawili kilka wersji baśni w zupełnie nowej odsłonie. Śmiechu było co niemiara.

 

Następnie wszyscy zostali podzieleni na cztery kolorowe grupy, które wymieniały się zadaniami w poszczególnych salach, tj: "Szalone karaoke", "Plastyczne puzzle", "Sportowy show" oraz" Kolorowa niespodzianka". Nie zabrakło oczywiście stałych punktów pikniku, czyli loterii fantowej, pieczonych kiełbasek i pysznych ciast, które upiekły na tą okazję mamy i babcie. Wszyscy uczestnicy zabawy dostali upominki.

 

9piknik integr06.2017 002

 

Organizatorzy dziękują wszystkim sponsorom za wsparcie imprezy: Burmistrzowi Miasta w Trzebini, Urzędowi Miasta Trzebinia - Wydziałowi Promocji oraz Wydziałowi Spraw Społecznych, pani Katarzynie Majewskiej - radnej gminy Trzebinia, sklepowi "Lewiatan" z Górki, piekarni "Pawlak" z Myślachowic, Radzie Rodziców SP nr 4, sklepowi BiuroMax z Chrzanowa.

 

Informacja przesłana przez SP 4