Od 7. lipca zapraszamy na filmy kina francuskiego. Projekcje odbywać się będą, podobnie jak w porzednich latach, w piątkowe wieczory w parku przy Dworze Zieleniewskich, w magicznej atmosferze kina pod gwiazdami. Wstęp wolny.

Zdjęcie przedstawia widzów w czasie seansu plenerowego

 

W piątek 7.07. o godz. 21:00 zapraszamy na film "Wieczni chłopcy" (komedia, 95 min.) Film rozpoczyna się od tego, że stojący przed decyzją o ślubie Thomas zostaje przekonany przez swojego przyszłego teścia, że jedynym sensem życia jest zabawa i brak zobowiązań.

 

W kolejny piątek, 21.07. o godz. 21:00 odbędzie się pokaz filmu "Zakochana bez pamięci" (komedia, 96 min.) Akcja opowieści zaczyna się, kiedy Marie budzi się w obcym mieszkaniu po hucznej nocy, podczas której świętowała swoje 29. urodziny, a dalej okazuje się, że spała znacznie dłużej, niż jej się wydawało.

 

Nastepny seans zaplanowano na piątek 4.08.: o godz. 20:30 zapraszamy na film "Facet na miarę" (komedia, 98 min.) Młoda prawniczka poznaje bardzo przystojnego, ale niezwykle niskiego mężczyznę. Początkowo zafascynowana nim dziewczyna zaczyna mieć wątpliwości.

 

Ostatni pokaz kina plenerowego odbędzie się w piątek 18.08. o godz. 20:30. Film "Kochałem ją"  (romans, 112 min.) to opowieść o tym, że choć czasy się zmieniają, ludzie pozostają tacy sami… Pierre  ma pewien sekret. Jego tajemnica ma na imię Mathilde. Pierre skrywał ją w sercu 20 lat. Dawno temu wybrał stabilne, spokojne życie rodzinne, zamiast podążyć za głosem serca. Jedyną powiernicą jego sekretu staje się Chloe, jego synowa, której życie wywraca się właśnie do góry nogami…

 

Fot. Widzowie jednego z poprzednich pokazów filmu w plenerze (zdjęcie z galerii TCK w Trzebini)