W tym tygodniu rozpoczął działalność budzący duże zainteresowanie Park Linowy BALAPARK, znajdujący się na terenie Zalewu Balaton w Trzebini. Do wspólnej zabawy zaprasza młodzież, dorosłych i dzieci od 120 cm wzrostu, bez ograniczeń wiekowych. Wejście na trasę odbywa się w alpinistycznym sprzęcie asekuracyjnym.

Zdjęcie przedstawia uczestniczkę zabawy w parku linowym

 

Trasa ma długość 120 m i posiada osiem stanowisk z siedmioma przeszkodami o zróżnicowanym stopniu trudności: trapezy, kładka zygzakowata, wiszące samoloty, linki V, belki z frędzlami i most birmański, a przejście zakończone jest zjazdem na tyrolce o dł. 37 m.

 

Przed wejściem na trasę instruktorzy przeprowadzają szkolenie instruktażowe, by zabawa na świeżym powietrzu miała nie tylko pożądany w tego rodzaju miejscu posmak adrenaliny, ale była także w pełni bezpieczna. Regulamin obiektu dostępny na stronie www.facebook.com/ParkBalapark

BalaPark logo

Koszt przejścia to 15 zł. Park otwarty jest codziennie (możliwość telefonicznego uzgodnienia), w słoneczne dni od 9.00 do ostatniego klienta. Istnieje możliwość korzystania z parku linowego przez grupy zorganizowane, szkoły, imprezy integracyjne dla firm, urodziny, zaręczyny na linie itp. po wcześniejszym ustaleniu (tel. 692 597 683).

 

Informacja i zdjęcia przesłane przez Bala Park w Trzebini