Ośrodek Pomocy Społecznej w Trzebini informuje, że wnioski m.in. w sprawie świadczenia wychowawczego Program 500+ można pobierać i składać od dnia 01.08.2017 r.

 

500 plus


Ośrodek Pomocy Społecznej w Trzebini informuje, że od dnia 01.08.2017 r. można pobierać i składać wnioski o ustalenie prawa do:
- świadczenia wychowawczego („500 +”)
- świadczeń z funduszu alimentacyjnego

- zasiłku rodzinnego wraz z dodatkami
na nowy okres świadczeniowy 2017/2018.

 

Wnioski można składać w Dziale Świadczeń Rodzinnych Ośrodka Pomocy Społecznej w Trzebini, ul. Kościuszki 50 (Inkubator Przedsiębiorczości w Trzebini, parter - przy wejściu głównym) Wnioski można składać również w formie elektronicznej, tj. za pośrednictwem systemu teleinformatycznego utworzonego przez ministra do spraw rodziny (portal Emp@tia), platformy usług elektronicznych Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, za pośrednictwem systemu teleinformatycznego utworzonego przez ministra do spraw rodziny (portal Emp@tia), platformy usług elektronicznych Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (PUE ZUS),  platformy ePUAP oraz bankowości elektronicznej.

 

Szczegółowe informacje w sprawach świadczenia wychowawczego udzielane są w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej - Dział Świadczeń Rodzinnych w Trzebini, ul. Kościuszki 50 (Trzebiński Inkubator Przedsiębiorczości), tel. 0326110829

 

Ośrodek Pomocy Społecznej w Trzebini