Trwa ostatni etap konkursu na ciekawe relacje zdjęciowe lub filmowe z imprez, zorganizowanych w tym roku z okazji Jubileuszu 200-lecia nadania praw miejskich Trzebini. W najbliższą środę upływa termin składania prac, zachęcamy więc Państwa do wzięcia udziału w konkursie. Czekają ciekawe nagrody.

Przypominamy zasady udziału w konkursie:

 

Należy zrobić od 5 do 15 zdjęć lub nakręcić krótki film relacjonujący jedno z dowolnie wybranych 7 wydarzeń – imprez organizowanych w ramach obchodów 200-lecia nadania praw miejskich Trzebini. Następnym krokiem jest publikacja - z tagiem #Trzebinia200lat - relacji na profilu FB lub kanale YouTube i przesłanie karty zgłoszenia.

 

Ponieważ organizator uwzględnia, że udział w konursie mogą wziąć także osoby nie posiadających konta na portalu społecznościowym Facebook, wtedy pracę konkursową wystarczy przesłać wraz z kartą zgłoszenia do organizatora w terminie do 10 dni od daty zakończenia każdej imprezy - trwa ostatni etap konkursu, w którym termin zgłoszeń upływa 6 września 2017 r.

 

UWAGA! Osoby składające zgłoszenie tylko w formie papierowej proszone są o podanie numeru telefonu lub adresu e-mail, co ułatwi kontakt z potencjalnym zwycięzcą.

 

 

Konkurs zostanie rozstrzygnięty do 29 września 2017 r.