Zapraszamy Państwa w środę 13 września 2017 r. (Trzebinia, ul. Rynek 18 - budynek dawnych Usług Komunalnych, parter), w godzinach od 10.00 do 18.00 na bezpłatne badanie wzroku, prowadzone pod kątem wykrywania objawów zaćmy.

Bezpłatne badania wzroku w kierunku zaćmy

Warto zadbać o profilaktykę związaną z badaniem wzroku, szczególnie w wieku senioralnym. Pierwsze objawy zaćmy są praktycznie nierozpoznawalne. Istotne jest, żeby wykryć ją we wczesnym stadium i zapobiec jej rozwojowi, który w konsekwencji prowadzi do pogorszenia wzroku, a nawet do całkowitej jego utraty.

 

Wzrok to jeden z najważniejszych zmysłów odpowiedzialnych za prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu. Jeśli czujesz, że Twoje okulary są za słabe lub dostrzegasz niepokojące zmiany w ostrości widzenia, już teraz umów się na bezpłatne badanie, jakie oferuje MEDIPE CLINIC.

 

Badanie jest całkowicie nieinwazyjne i bezbolesne, może poddać mu się każdy, bez skierowania. Po odbytym badaniu można będzie uzyskać bezpłatną interpretację wyniku oraz otrzymać konkretne informacje na temat możliwości pomocy dla osób, u których wykryta zostanie zaćma.

 

Specjaliści MEDIPE CLINIC udzielą również niezbędnych informacji na temat organizacji zabiegu usunięcia zaćmy, korzystając z refundacji NFZ w Czechach. Organizacja zabiegu przez MEDIPE CLINIC to oszczędność czasu i sposób na ominięcie kolejek w polskich placówkach. Sprawdź, jakie soczewki ma w swojej ofercie MEDIPE CLINIC i skorzystaj z promocji.

 

PRZYJDŹ 13 września (środa) i skorzystaj z BEZPŁATNEGO badania.

Trzebinia, ul. Rynek 18 (budynek dawnych Usług Komunalnych)  parter, godzina 10.00 – 18.00

 

Zapisy na badania pod numerem telefonu 600 020 334. Liczba miejsc ograniczona