Dziękujemy wszystkim uczestnikom niedzielnej imprezy, którzy mimo deszczowej aury stawili się nad Zalewem Chechło w Trzebini i wzięli udział w przyjaznej rywalizacji - w biegach na dystansie 5 i 10 kilometrów uczestniczyło ponad 390 zawodników.

 

chcechłoRun 2017

 

O 11.00 odbył się bieg dla dzieci, a o 12.00 ruszyli starsi zawodnicy, pokonując jedno- lub dwukrotnie pętlę o długości 5 km, przy czym zawodnicy do 16. roku życia mogli startować jedynie w biegu na dystansie 5 km. Po raz pierwszy na Chechło Run ustanowiono dwa dystanse, w związku z czym dwa przygotowano też dwa kolory numerów startowych i medali.

 

Patronem tej popularnej imprezy był Urząd Miasta w Trzebini. Zastępca Burmistrza Miasta Trzebini Jarosław Okoczuk, jako przedstawiciel Gminy Trzebinia, był jednym z wręczajączych nagrody. Atrakcją była też Loteria dodatkowyh nagród, rozlosowanych wśród uczestników imprezy biegowej, ufundowanych przez sponsora.  Współorganizatorami imprezy byli: Starostwo Powiatowe w Chrzanowie, Urząd Miasta w Chrzanowie, Urząd Miasta w Libiążu, Urząd Miasta w Alwerni, Urząd Gminy w Babicach i Akademia 2012.

 

Szczegółowe wyniki dostępne są na stronie Organizatora: http://wyniki.datasport.pl/results2309/

 

Gratulujemy zarówno zwyciężcom jak i wszystkim uczestnikom, którzy kończąc bieg mieli okazję stoczyć zwycięzką walkę z własnymi ograniczeniami. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tej imprezy.