Realizowany przez Stowarzyszenie Wolna Trzebinia projekt „Biznes przy Śniadaniu 3.0”, ukierunkowany jest na lokalnych przedsiębiorców. Pierwsze spotkanie odbędzie się 11 października o godz. 8:30 w Restauracji Stary Młyn.

 

biznes na śniadanie

 

Od ponad roku ma miejsce inicjatywa przedsiębiorcza, której kontynuowania podjęło się Stowarzyszenie Wolna Trzebinia. Jak w całej Polsce tak i do Trzebini dotarła moda na tworzenie grup biznesowych. Model jej prowadzenia i zakres działania jest jednak zgoła inny od tych „tradycyjnych”. To przede wszystkim integracja środowiska gospodarczego z terenu działania samorządu lokalnego, wspólne dyskusje o szeroko rozumianej przedsiębiorczości w Gminie i protekcja lokalnych biznesów. Kolejny aspekt, będący spoiwem spotkań to element szkoleniowo – prezentacyjny. Każde zebranie proponuje innym temat przewodni, ale odnoszący się do zakresu prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Formułą Śniadania Biznesowego jest krótka prezentacja każdego z uczestników spotkania, co pozwala na nawiązywanie kontaktów i ewentualną współpracę, oraz możliwość wymiany poglądów z zaproszonymi ekspertami z dziedziny, która jest tematem przewodnim spotkania.

 

W trakcie trwania projektu każdy z zebranych ma możliwość wypełnienia ankiety oceniającej klimat dla przedsiębiorczości w Trzebini - na chwilę obecną ankieta jest skrojona pod trzebińskich przedsiębiorców, ale od października ruszymy z bardziej ogólnym charakterem ankiety po to, aby również poznać nastroje przedsiębiorców z Libiąża, Alwerni czy Chrzanowa. Dzięki takim zabiegom i odpowiedniej grupie reprezentatywnej chcemy mieć większy wpływ na kształtowanie lokalnej polityki gospodarczej – mówi Filip Lach, koordynator projektu. Inicjatywa to również jeden ze sztandarowych celów organizacji z którego pragnie się w pełni wywiązać i zarazem wyzwanie utrwalając spoiwo pomiędzy samorządem lokalnym i biznesem.

 

 

Organizator, czyli Stowarzyszenie Wolna Trzebinia zaprasza na kolejne spotkanie z biznesem - Biznes przy Śniadaniu 3.0.

11 października, 8:30 - 10:00 Restauracja Stary Młyn w Trzebini ul. Piłsudskiego 21

Ankieta oceniająca klimat dla przedsiębiorczości w powiecie chrzanowskim.

 

Czego można się spodziewać:

- protekcji lokalnych przedsiębiorstw,

- współpracy na poziomie prywatnym i gminnym,

- cyklu szkoleń z zakresu działalności gospodarczej, prawa gospodarczego,

- promocji własnego biznesu poprzez dostarczenie materiałów promocyjnych,

 

Patronem medialnym wydarzenia jest Gazeta Chrzanowska. 


http://wolnatrzebinia.pl/trzebinia4business/

https://www.facebook.com/GazetaChrzanowska/

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.tel. 507 672 320

Informacja przekazana przez koordynatora projektu Filipa Lacha