Zachęcamy do udziału w Amatorskim Turnieju Tenisa Stołowego, organizowanego w sobotę 2.12.2017 r. przez Trzebińskie Centrum Kultury w Trzebini oraz Tenisowy Klub Sportowy ”OPOKA” w Trzebini. 

 

tenis opoka zawody

 

Turniej skierowany jest do amatorów lubiących tę dyscyplinę sportu. Zapraszamy osoby różnych zawodów i profesji m.in. urzędników, strażaków, policjantów, pracowników opieki medycznej, techników, handlowców, samorządowców, nauczycieli itp. oraz emerytów. Organizator przewiduje rozgrywki indywidualne jak i drużynowe. 

 

Turniej odbędzie się 2 grudnia 2017 roku o godzinie 10:00 w Centrum Tenisa Stołowego w Trzebini (adres: Hala Sportowa „ZBYSZEK” ul. Marszałka Piłsudskiego 125, 32-540 Trzebinia). 

 

Zgłoszenie indywidualne jak i drużynowe przyjmowane będą do 30 listopada 2017r. poprzez formularz dostępny na stronie internetowej Trzebińskiego Centrum Kultury w Trzebini: http://tck.trzebinia.pl/aktualnosci/1528-amatorski-turniej-tenisa-stolowego

 

Wszelkie informacje oraz regulamin rozgrywek dostępne są na stronie TCK oraz na portalach społecznościowych https://www.facebook.com/TCKwTrzebini/ oraz  https://www.facebook.com/opokatrzebinia/

 

tenis opoka plakat

Informacja przekazana przez Klub