Przedstawiamy krótką relację ze świątecznych spotkań i przedstawień jasełkowych, które 13 i 14.12.2017 r. odbyły się w przedszkolu w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Młoszowej.

 Zdjęcie przedstawia stojącą w rzędzie grupę dzieci występujących w jasełkach

 

Grupa IV „PSZCZÓŁKI” przygotowała na te uroczystości jasełka „ŚWIATŁOŚĆ W CIEMNOŚCI ŚWIECI”, które przedstawiła dla wszystkich dzieci z przedszkola oraz ich rodziców.

 

W tych muzycznych jasełkach pełnych śpiewu, gry na instrumentach perkusyjnych oraz ruchu, dzieci przeniosły nas w świąteczny pełen wzruszeń nastrój. Mali artyści w strojach aniołów, owieczek, króli, pasterzy, Józefa, Maryi, woła, kozy, osiołka, góralki, baranka oraz świętego Franciszka prezentowali się jak prawdziwi aktorzy.

Jasełka w Młoszowej - występ pasterzy

 

Swój program artystyczny przedstawiły również dzieci z grupy I „Myszki”, II „Żabki” oraz III „Stokrotki”.

 

Wszystkim dzieciom pracownicy przedszkola gratulują wspaniałego występu, a rodzicom dziękują za wszelką pomoc, zaangażowanie, okazane zrozumienie i wsparcie.

Jasełka w Młoszowej - występ "zwierzątek" z szopki

 

Boża Dziecino w stajence zrodzona obdarz miłością wszystkich dokoła. Niech w ten świąteczny, wspaniały czas. Miłość i zgoda zagości w każdym z nas. Niechaj gwiazdka betlejemska, która świeci nam o zmroku, zaprowadzi nas do szczęścia w nadchodzącym Nowym Roku. WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2018 ROKU” - życzą wszystkie Dzieci oraz Panie.

 

Informacja przesłana przez Zespół Szkolno - Przedszkolny w Młoszowej