Trzebiński Impresariat Artystyczny „Sokół" zaprasza do wzięcia udziału w Trzebińskim Przeglądzie Zespołów Muzycznych, który odbędzie się w dniu 5 maja 2008 roku (poniedziałek) w Domu Kultury „Sokół" w Trzebini. Wstęp na imprezę jest wolny.

Przegląd ma na celu prezentację i promocję nowych artystów z Trzebini i okolic, możliwość zaprezentowania własnej twórczości muzycznej oraz konfrontację poziomu artystycznego zespołów. Celem jest również animacja i upowszechnianie kultury w Trzebini oraz ożywianie inicjatyw artystycznych na Scenie Rozmaitości „Sokolnia". Inicjatywa ta stwarza muzykom szansę na doskonalenie warsztatu muzycznego, wymianę doświadczeń, ma inspirować do poszukiwań artystycznych.


Przesłuchania konkursowe rozpoczną się od godz. 14.00, natomiast o godz. 17.30 nastąpi ogłoszenie wyników i koncert laureatów. Zdobywcy trzech pierwszych miejsc zrealizują nagrania demo w Domu Kultury "Sokół". Konkursowe występy oceniać będzie jury. Swoje punkty przyzna również publiczność, która będzie mogła zagłosować na wybrany zespół.


Swoje występy na trzebińskim przeglądzie zapowiedziały już zespoły: Route 94, Insomia, The Rake, Irish Theater, Werset, Lat Imeria, Who Knows?!, Headache i Konspiracja.


Dodatkowe informacje na temat imprezy można uzyskać u jej organizatora: Trzebiński Impresariat Artystyczny "Sokół", Trzebinia, ul. Kościuszki 74, pokój 209, tel. 032 711-83-11 (poniedziałek-piątek 8.00-16.00) lub całodobowo e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Więcej informacji na: www.impresariat.trzebinia.pl
(RS)

 

Fot.: Logo Trzebińskiego Impresariatu Artystycznego „Sokół" - organizatora Trzebińskiego Przeglądu Zespołów Muzycznych.