Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego uruchomiła zdalne konsultacje z ekspertami, by jeszcze szybciej pomóc przedsiębiorcom. Na spotkaniu online eksperci MARR odpowiedzą na wszelkie zagadnienia, związane z prowadzeniem firmy i zarządzaniem personelem.

biznes

Akcja #biznesdlabiznesu jest praktyczną wiedzą dla przedsiębiorców, pomagającą w utrzymaniu miejsc pracy w czasie pandemii. Oferta jest skierowana do każdej firmy, bez względu na wielkość, lokalizację czy liczbę zatrudnionych pracowników. Eksperci MARR poruszają najważniejsze tematy dla pracodawców w tym trudnym okresie, jak rozmawiać z ludźmi o aktualnej sytuacji, jak radzić sobie z kosztami zatrudnienia, jakie działania pozwolą przeczekać trudny okres i szybko wystartować, gdy gospodarka wróci do życia.

Masz problem i szukasz konkretnego rozwiązania lub potrzebujesz konsultacji? Zadzwoń na skype’a: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. dyżury: poniedziałek 13-15 i czwartek 10-14. Wolisz inną porę? Napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pożyczkobiorcy – wsparcie przy spłacie
MARR pomoże firmom z sektora MŚP w zabezpieczeniu płynności oraz utrzymaniu miejsc pracy. Pakiet pomocy obejmuje dodatkową sześciomiesięczną karencję w spłacie rat kapitałowych pożyczki i/ lub czteromiesięczne wakacje kredytowe w spłacie rat kapitałowo-odsetkowych. Dotyczy to już zawartych jak i nowych umów inwestycyjnych. Dodatkowo ze względu na epidemię MARR wprowadza ułatwienia przy załatwianiu formalności: możliwość złożenia wniosku wraz z kompletem dokumentów na adres e-mailowy pożyczkobiorcy, możliwość przesłania oryginału dokumentów pocztą tradycyjną, możliwość przesłania skanów dokumentów potwierdzających rozliczenia pożyczki drogą e-mailową.

Kontakt z MARR jest możliwy pod telefonem komórkowym 785 051 373 lub adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. szczegóły ofert i propozycji na stronie www.marr.pl/pozyczki-z-marr/

Więcej informacji na stronie www.malopolska.pl/aktualnosci/biznes-i-gospodarka/akcja-biznesdlabiznesu

(źródło: UMWM/MARR)