Fundacja Gospodarki i Administracji Publicznej w Krakowie prowadzi nabór do programu bezpłatnego wsparcia dla małych i średnich przedsiębiorstw w ramach projektu Małopolska Open Eyes Economy Hub. Oferuje lokalnym firmom udział w warsztatach oraz międzynarodowych targach i misjach gospodarczych.

rekrutacja

- Prowadzisz małą lub średnią firmę z siedzibą w Małopolsce?
- Oferujesz usługi z zakresu ARTIFICIAL INTELLIGENCE lub SMART CITY?
- Chcesz zdobyć nowe kontakty biznesowe za granicą?
- Chcesz się zaprezentować na międzynarodowym forum i rozwinąć działalność eksportową?

Weź udział w rekrutacji do projektu Małopolska Open Eyes Economy Hub!

Po zakwalifikowaniu do programu:
- Weźmiesz udział w warsztatach kompetencyjnych online, które przygotują Cię do rozwijania działalności za granicą
- Weźmiesz udział w misji gospodarczej online poruszającej temat wykorzystania sztucznej inteligencji w przestrzeni miasta pt. „Algorytmy, które poruszają miasto” połączonej ze spotkaniami networkingowymi oraz nt. specyfiki austriackiego biznesu (z firmami austriackimi oraz z austriackimi instytucjami wsparcia biznesu) (wrzesień 2020) lub weźmiesz udział w Targach Smart City Expo w Barcelonie w dn. 17-19.11.2020, gdzie zaprezentujesz swoje usługi na specjalnie zaprojektowanym dla Ciebie stoisku.

DLA KOGO?
Do zaprezentowania swojej firmy na misji, targach oraz uczestnictwa w warsztatach zapraszamy mikro-, małe- i średnie przedsiębiorstwa z małopolski prowadzące działalność w obszarze Artificial Intelligence lub Smart City, zainteresowane rozwojem swojej działalności międzynarodowej.

REKRUTACJA
Nabór zgłoszeń trwa do 8 lipca 2020 r. Liczba miejsc ograniczona.

ZGŁOSZENIA:
Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www i w wydarzeniach na FB:
👉 MISJA Gospodarcza do Austrii, wrzesień 2020 – WWW: https://oees.pl/hub/rekrutacja-misje/ 
Facebook: https://www.facebook.com/events/246122316494958/
👉 TARGI Smart City Expo w Barcelonie, listopad 2020 – WWW: https://oees.pl/hub/rekrutacja-targi/
Facebook: https://www.facebook.com/events/255058052280234/

Zgłoszenia i pytania prosimy kierować drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Projekt „Małopolska Open Eyes Economy Hub – promocja zagraniczna małopolskich FIRM-IDEI” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Realizatorami projektu są Fundacja Gospodarki i Administracji Publicznej oraz Fundacja Warsztat Innowacji Społecznych.
(zew)