Rozpoczął się nabór do tegorocznej edycji misji gospodarczych dla przedsiębiorstw z Małopolski w ramach programu Małopolska Open Eyes Economy Hub. Wsparcie w postaci spotkań networkingowych z przedsiębiorstwami z Niemiec i Rumunii oraz cyklu warsztatów przygotowujących do tych spotkań jest całkowicie bezpłatne.

Grafika pomoc dla przedsiębiorców
W ramach projektu Małopolska Open Eyes Economy Hub Fundacja Gospodarki i Administracji Publicznej bezpłatnie pomaga małopolskim przedsiębiorcom w rozwoju działalności międzynarodowej. Organizuje konferencje, misje gospodarcze i wyjazdy na targi.

Wydarzenia skierowane są do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw działających w branżach przemysły kreatywne i czasu wolnego lub technologie informacyjne i komunikacyjne.

Podczas misji gospodarczych Fundacja szkoli i zaprasza firmy na spotkania networkingowe z przedsiębiorstwami z Niemiec i Rumunii.

Misja to cykl wydarzeń:
- cztery profesjonalne warsztaty przygotowawcze z zakresu Design Thinking, networkingu oraz współpracy międzynarodowej
- spotkania networkingowe z przedsiębiorstwami z Niemiec i Rumunii zainteresowanymi współpracą
- konferencja online dla uczestników.

Dzięki finansowaniu z funduszy unijnych udział w misjach i warsztatach jest bezpłatny.

Nabór I w trybie ciągłym trwa od 3 do 25 maja 2021, lub do wcześniejszego zapełnienia się grupy. Szczegółowe informacje oraz dokumenty rekrutacyjne dostępne są na stronie: https://oees.pl/hub/rekrutacja-misje/

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie w kolejnych naborach proszone są o wypełnienie formularza zainteresowania: https://docs.google.com/
W razie pytań zapraszamy do kontaktu mailowego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Projekt „Małopolska Open Eyes Economy Hub – promocja zagraniczna małopolskich FIRM-IDEI realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020, w ramach 3 Osi Priorytetowej „Przedsiębiorcza Małopolska”, Działanie 3.3 „Umiędzynarodowienie małopolskiej gospodarki”, Poddziałanie 3.3.1 „Promocja gospodarcza Małopolski”. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Realizatorami projektu są Fundacja Gospodarki i Administracji Publicznej oraz Fundacja Warsztat Innowacji Społecznych.

(Fundacja Gospodarki i Administracji Publicznej)