Jeżeli zamieszkujesz powiat chrzanowski, olkuski, wadowicki lub oświęcimski zgłoś się na bezpłatne szkolenie: zaawansowany pracownik biurowy – operator danych.

 małopolska

Firma WYG Consulting Sp. z o.o., w partnerstwie z Małopolskim Związkiem Pracodawców LEWIATAN realizuje projekt outplacementowy finansowany ze środków Unii Europejskiej, skierowany do pracowników przewidzianych do zwolnienia, zagrożonych zwolnieniem z pracy, osób zwolnionych oraz odchodzących z rolnictwa zamieszkujących Subregion Małopolski Zachodniej.

 

Zakres i tematyka szkolenia obejmuje zarówno korzystanie z baz danych, przetwarzanie informacji, jak i projektowanie własnych baz również z wykorzystaniem języka SQL w arkuszach kalkulacyjnych oraz operacje w arkuszu i projektowanie makr w języku VisualBasic. 120 - godzinne kompleksowe szkolenie pracowników biurowych przetwarzających informacje bazodanowe i wykonujące zaawansowane operacje w arkuszach kalkulacyjnych.

 

Szkolenie kończy się egzaminem Polskiego Towarzystwo Informatycznego (PTI). Po pozytywnym zdaniu egzaminu uczestnik otrzymuje uznany w branży Certyfikat potwierdzający nabyte kwalifikacje w zakresie przeprowadzonego szkolenia.

Uczestnictwo w projekcie jest dofinansowywane w 100%.

 

Najbliższy termin szkolenia: od 30 stycznia 2017r. w Chrzanowie oraz od 6 lutego 2017r. w Oświęcimiu.

 

Projekt ma na celu aktywizację zawodową wskazanych grup i wsparcie ich w powrocie na rynek pracy poprzez ich udział we wsparciu szkoleniowo-doradczym, czego bezpośrednim efektem będzie podjęcie nowego zatrudnienia lub utrzymanie zagrożonego miejsca pracy lub podjęcie pracy poza rolnictwem lub rozpoczęcie prowadzenia własnej działalności gospodarczej lub przedsiębiorstwa społecznego.

 

Projekt RPMP.08.04.02-12-0035/15 współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020, okres realizacji projektu 01.07.2016 – 31.12.2017.

 

 

Szczegółowe informacje dostępne są w Biurze Projektu:

Wyg Consulting Sp. z o. o.

ul. Kościuszki 43 lokal 302, 30-114 Kraków tel. 12 363 80 86 – 84, 513 976 606

e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.celpraca.pl