Towarzystwo Oświatowe Ziemi Chrzanowskiej jako partner w projekcie, zaprasza zainteresowanych na V edycję „Czas na biznes w Małopolsce Zachodniej".

 

czas na biznes

 

Jest to projekt mający na celu rozwijanie przedsiębiorczości w powiatach: chrzanowskim, olkuskim, oświęcimskim i wadowickim. Jedyny dotacyjny na terenie Małopolski Zachodniej udzielający bezzwrotnych dotacji na rozwój przedsiębiorczości dla osób pow. 30 roku życia

 

V edycja trwa w terminie: 01 - 15.02.2017 r. Uczestnikami projektu mogą być osoby zamieszkujące lub uczące się na obszarze subregionie Małopolski Zachodniej województwa małopolskiego (powiaty: chrzanowski, olkuski, oświęcimski, wadowicki), które pozostają bez pracy (bierne zawodowo lub bezrobotne) w wieku 30 lat i więcej zainteresowane założeniem działalności gospodarczej, z wyłączeniem osób zarejestrowanych w CEIDG/ KRS/ prowadzących działalność gospodarczą na podstawie odrębnych przepisów w okresie 12 miesięcy przed dniem przystąpienia do projektu, które należą do co najmniej 1 z poniższych grup:

  • osoby powyżej 50 roku życia
  • osoby długotrwale bezrobotne
  • osoby niepełnosprawne
  • osoby o niskich kwalifikacjach
  • kobiety

 

Wysokość dotacji bezzwrotnej jaką można otrzymać to 22.700,00 zł.

 

Osoby bezrobotne nie muszą być zarejestrowane w PUP.

 

Kontakt:
Towarzystwo Oświatowe Ziemi Chrzanowskiej
tel.: 32 645 19 98,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Punkty rekrutacyjne

Chrzanów, Grunwaldzka 5 (wejście w bramę od Al. Henryka między sklepem KACPEREK a sklepem ARKA z akcesoriami dla zwierząt)

Olkusz, ul. Kazimierza Wielkiego 15 (wejście od podwórza - I piętro nad Bankiem BGŻ obok biura PROBIZNES)