Zachęcamy do udziału w projekcie mającym na celu rozwijanie przedsiębiorczości w powiatach: chrzanowskim, olkuskim, oświęcimskim i wadowickim. Jedyny dotacyjny na terenie Małopolski Zachodniej udzielający bezzwrotnych dotacji na rozwój przedsiębiorczości dla osób pow. 30 roku życia.

 

małopolska

 

Nabór uczestników trwa do 14.07.2017 r. Uczestnikami projektu mogą być osoby zamieszkujące lub uczące się na obszarze subregionie Małopolski Zachodniej województwa małopolskiego (powiaty: chrzanowski, olkuski, oświęcimski, wadowicki), które pozostają bez pracy (bierne zawodowo lub bezrobotne) w wieku 30 lat i więcej zainteresowane założeniem działalności gospodarczej, z wyłączeniem osób zarejestrowanych w CEIDG/ KRS/ prowadzących działalność gospodarczą na podstawie odrębnych przepisów w okresie 12 miesięcy przed dniem przystąpienia do projektu, które należą do co najmniej 1 z poniższych grup:

  • osoby powyżej 50 roku życia
  • osoby długotrwale bezrobotne
  • osoby niepełnosprawne
  • osoby o niskich kwalifikacjach
  • kobiety

 

plakat czas na biznes 

 

Wysokość dotacji bezzwrotnej jaką można otrzymać to 22.700,00 zł.

 

Osoby bezrobotne nie muszą być zarejestrowane w PUP.

 

 

Kontakt:
Agencja Rozwoju Małopolski Zachodniej S.A. w Chrzanowie
tel. 32 645 19 68, 697 089 224
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.