Stowarzyszenie  Regionalne Centrum Wolontariatu w Krakowie zaprasza przedstawicieli małopolskich NGOs i instytucji odpowiedzialnych za koordynację pracy wolontariuszy do wzięcia udziału w bezpłatnym szkoleniu "ABC zarządzania wolontariatem" które odbędzie się dnia 23 października 2018 r. w Krakowie w godz: 9:00 - 16:00.

 

UDZIAŁ W SZKOLENIU JEST BEZPŁATNY

 

ADRESACI SZKOLENIA

Szkolenie  dedykowane jest koordynatorom, którzy na co dzień współpracują z  wolontariuszami w organizacjach pozarządowych oraz instytucjach, które zgodnie z prawem mogą korzystać ze świadczeń wolontariuszy. Szkolenie będzie szansą na zgłębienie wiedzy, wymianę doświadczeń i inspirację dla doświadczonych koordynatorów oraz poznanie zasad zarządzania wolontariuszami dla osób rozpoczynających współpracę z wolontariuszami. 

 

TEMATYKA SZKOLENIA

  • Aspekty prawne wolontariatu
  • Rekrutacja i budowa zespołu wolontariuszy
  • Motywowanie i nagradzanie
  • Rozwiązywanie sytuacji konfliktowych

 

WARUNKI SZKOLENIA

Każdy uczestnik otrzyma materiały dydaktyczne, certyfikat oraz poczęstunek. O przyjęciu decydować będzie kolejność zgłoszeń. Ilość dostępnych miejsc: 14.

 

Osoby zainteresowane udziałem proszone są o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego do dnia 17. pażdziernika 2018 r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

WIĘCEJ INFORMACJI

 Stowarzyszenie Regionalne Centrum Wolontariatu w Krakowie, Katarzyna Puśledzka, tel: +48 603 332 868

 

Informacje można także znaleźć na stronie: http://wolontariat.org.pl/krakow/news6845/

 

Informacja przesłana przez Stowarzyszenie Regionalne Centrum Wolontariatu w Krakowie