1 lipca nastąpi zmiana warty w Przedszkolu Samorządowym nr 1 w Trzebini oraz Przedszkolu Samorządowym w Myślachowicach. Stanowisko dyrektora samorządowej „jedynki” obejmie Agnieszka Niemiec – Kłaput, zaś placówki w Myślachowicach – Przemysław Zając.

 nominacje6

We wtorek nowi dyrektorzy odebrali nominacje. Na zdjęciu Andrzej Miranowicz, dyrektor Trzebińskiego Centrum Administracyjnego, Beata Pytlik, starszy specjalista w TCA, Przemysław Zając, nowy dyrektor przedszkola w Myślachowicach, Agnieszka Niemiec – Kłaput, nowa dyrektor PS nr 1 oraz burmistrz Jarosław Okoczuk.

We wtorek 11 czerwca burmistrz Jarosław Okoczuk wręczył im nominacje, życząc sukcesów w pracy zawodowej.

- Dziękuję, że postanowiliście podjąć się tego wyzwania i gratuluję. Ze swojej strony deklaruję pełną współpracę. Choć nie mam wątpliwości, że sami świetnie odnajdziecie się w nowej roli – mówi burmistrz Jarosław Okoczuk.

Agnieszka Niemiec – Kłaput na stanowisku dyrektor PS nr 1 zastąpi Bernadettę Popielnicką. Przez ostatnie 18 lat była pracownikiem Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Trzebini, gdzie prowadziła m.in. zajęcia artystyczne. Do końca czerwca jest też nauczycielem w Szkole Podstawowej w Bolęcinie. Jak przyznaje, poznała już kadrę przedszkola i miło została przyjęta.

Przemysław Zając pracował jako nauczyciel nauczania początkowego w Okleśnej, Płazie, a ostatnio w Szkole Podstawowej w Dulowej, gdzie prowadził lekcje religii i organizował zajęcia z robotyki. Ster w przedszkolu przejmie od Jadwigi Kocot.

nominacje nominacje1 nominacje3 nominacje4
nominacje5